Jasnowidz przewiduje DRAMAT podczas Euro 2020! Co się stanie w Barcelonie?

Krzysztof Jackowski przewiduje, że do tragedii dojdzie w Barcelonie podczas rozgrywek Euro 2020. Jasnowidz od dawna ma przeczucie, że w tym mieście wydarzy się coś niedobrego. Przewiduje też to, jak zagrają Biało-Czerwoni w Euro 2020.

Usługi paranormalne

Krzysztof Jackowski, czyli jasnowidz z Człuchowa już od wielu lat pomaga w poszukiwaniu osób zaginionych i odkrywa tajemnicy wielu zbrodni. Z jego pomocy korzystała między innymi rodzina zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Za współpracę jasnowidz dostał od rodziny 250 złotych. Teraz Krzysztof Jackowski na bieżąco przewiduje poczynanie Polaków podczas Euro 2020. Co dziwne Jackowski miał pozytywne odczucia odnośnie gry piłkarzy. Mówił:

Na wszystkie trzy mecze mam odczucia dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem z jakimi zespołami, będą wygrane. Natomiast jeden będzie zremisowany lub przegrany.

Facebook/Łączy nas piłka

Złe przeczucia

O meczu ze Słowacją Krzysztof Jackowski nie wypowiadał się dobrze. Powiedział:

Trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, ale w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Kto wie czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie trudnym przeciwnikiem.

Tragedia w Barcelonie?

Krzysztof Jackowski przewiduje, że do pewnej tragedii dojdzie w Barcelonie. W swoim filmiku na kanale YouTube jasnowidz z Człuchowa, powiedział:

Barcelona. Coś się poważnego wydarzy w Barcelonie. To się wydarzy podczas Mistrzostw Europy. Coś niedobrego może się wydarzyć w Barcelonie.

Czy domyślacie się o co może konkretnie chodzić? Miejmy nadzieję, że przeczucia jasnowidza z Człuchowa nie sprawdzą się w tym przypadku.

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Facebook/Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Komentarze