Jedna z uczestniczek „Big Brothera” naruszyła regulamin! Spotkały ją za to przykre konsekwencje!

Brother

Nowa edycja programu pt: „Big Brother” trwa zaledwie kilka tygodni, a jedna  z uczestniczek rażąco naruszyła regulamin show. Co takiego zrobiła?

Podczas środowego streamu na player.pl, próbowała wpłynąć na wyniki głosowania widzów sugerując na kogo powinni oni oddawać głosy. W regulaminie takie zachowanie jest surowo zabronione.

 

Zasady panujące w domu Wielkiego Brata są jasne i klarowne- nie wolno rozmawiać o nominacjach, szeptać, ani w jakikolwiek sposób dawać sygnałów i namawiać do głosowania na konkretnych uczestników.

Najmłodsza z obecnych w telewizyjnym show zdecydowanie złamała tę zasadę. W związku z tym spotkały ją za to przykre konsekwencje i uczestniczka zmuszona była definitywnie pożegnać się z programem.

Wielki Brat zdecydował, że Ola Balawender w trybie natychmiastowym musi opuścić program. Decyzja Wielkiego Brata jest ostateczna i nieodwracalna

 

ZOBACZ TEŻ:STRAJK nauczycieli po wyborach! „Jeśli PiS przegra, to odwołają”

 

Widzowie będą jeszcze mieli okazję zobaczyć Olę jako gościa w programie telewizyjnym – „Big Brother Nocą”. Emisja odbędzie się dziś (3 października) o 23:10 na kanale TVN7.

 

 

Źródło:fakt24

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze