Jej mąż został zabity na pasach! Słowa tej wdowy złamią ci serce!

Kilka dni temu doszło do przerażającego wypadku na pasach z udziałem pieszych. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Sokratesa i Petofiego na warszawskich Bielanach. Kierowca BMW wjechał z impetem w przechodzącego przez jednię mężczyznę. W wyniku rozległych obrażeń poszkodowany zmarł. W sieci pojawiło się wzruszające pożegnanie wdowy po zmarłym Adamie.

Małżeństwo z małym dzieckiem przechodziło przez przejście dla pieszych, gdy nagle zaczął zbliżać się w ich kierunku samochód marki BMW. Mężczyzna przechodzący przez pasy nie wahał się ani sekundy, z całej siły pchnął żonę i dziecko, próbując ratować rodzinę przed śmiertelnym zderzeniem. Pana Adama nie udało się uratować. Jego obrażenia były zbyt dotkliwe.

Kierowcy, który spowodował wypadek postawiono już zarzuty.

Krystian O. usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz narażenia pieszych: kobiety i jej dziecka znajdujących się na przejściu dla pieszych na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu – mówił Łukasz Łapczyński, Rzecznik Prokuratury.

Trudno sobie wyobrazić co obecnie przeżywa żona zmarłego mężczyzny. Za pośrednictwem mediów społecznościowych kobieta pożegnała swojego ukochanego.

Moje serce pękło, a świat w jednej chwili wywrócił się do góry nogami. Odszedłeś tak niespodziewanie. Mój Najdroższy Mężu i Ukochany Tatusiu Naszego Wspaniałego Synka. Mimo że nie będzie Cię już fizycznie przy nas, wiem, że zawsze będziesz o nas dbał z daleka, tak jak robiłeś to przez tych kilka lat, które było nam dane ze sobą spędzić. Jesteś naszym Aniołem i na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Choć żadne słowa nie ukoją tego bólu, dziękuję wszystkim za wsparcie i słowa otuchy w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach – napisała w swoim wzruszającym poście wdowa. 

Źródło: Facebook

Zobacz też: Kierowca BMW ZABIŁ na pasach w Warszawie! Jechał z prędkością aż…

Zdjęcie: Pixabay

Komentarze