JELEŃ ZABIŁ myśliwego! Wcześniej mężczyzna POSTRZELIŁ zwierzę!

Polujący na jelenie myśliwy został zaatakowany przez jedno ze zwierząt, które wcześniej sam postrzelił.

Do tragicznego zdarzenia doszło w Arkansas w USA. Mężczyzna nie spodziewał się, że postrzelony przez niego ssak może go zaatakować, a w efekcie zabić.

 

Thomas Alexander udał się na polowanie w okolice miasteczka Yellville w hrabstwie Marion. Gdy w jego przekonaniu oddał celny strzał, poszedł sprawdzić czy jego zdobycz wciąż żyje. Wtedy prawdopodobnie zwierzę znienacka zaatakowało myśliwego.

 

„To jedna z dziwniejszych rzeczy, jakie się tutaj wydarzyły”- powiedział Keith Stephens z miejscowej straży leśnej, który pracuje w okolicznych lasach od ponad 20 lat.

Po ataku myśliwy był jeszcze w stanie zadzwonić do swojej rodziny, która wezwała na miejsce pogotowie ratunkowe. Na jego ciele znaleziono kilka ran kłutych. Obrażenia były na tyle duże, że lekarzom nie udało się uratować jego życia.

 

ZOBACZ TEŻ:Egurrola pokazał córkę! Jej WYGLĄD zaskoczył wszystkich!

 

Jak twierdzą lokalne władze, nie jest jasne, czy Thomas Alexander zmarł z powodu ran kłutych zadanych mu przez jelenia czy z innych przyczyn, takich jak np. zawał serca.

Ciało mężczyzny doznało licznych obrażeń, stąd wątpliwe jest przeprowadzenie sekcji zwłok. „Domyślam się, że nie będzie sekcji zwłok, więc możemy nigdy nie dowiedzieć się, co tak naprawdę zaszło” – dodał Stephens.

 

ZOBACZ TEŻ:Nowy HIT ZENKA MARTYNIUKA! Internauci jednogłośnie stwierdzili: Jest lepsza niż „Przez Twe Oczy Zielone”

 

Źródło:02

Źródło zdjęcia:pixabay

Komentarze