Jest REAKCJA Agnieszki Woźniak Starak! Tego NIKT się nie spodziewał!

Agnieszka Woźniak Starak reaguje! Do tej pory milczała w sprawie zaginięcia męża.

Prezenterka TVN w końcu zareagowała na wydarzenia związane z zaginięciem jej męża Piotra Woźniaka Staraka. Wszyscy jej fani czekali aż zabierze głos w tej sprawie. Celebrytka w końcu zareagowała a fani nie mogą w to uwierzyć!

Agnieszka Woźniak Starak aktualnie musi przezywać prawdziwy dramat. Mija kolejny dzień bezskutecznych poszukiwań jej męża – miliardera Piotra Woźniaka Staraka, do akcji włączyły się już elitarne jednostki poszukiwawcze. Obserwujący profil Agnieszki na Instagramie usilnie próbowali uzyskać komentarz w tej sprawie, zalewając jej profil komentarzami. Agnieszka w końcu zareagowała. Prezenterka zareagowała i zdecydowała się…

Wyłączyć możliwość zamieszczania komentarzy na jej profilu instagramowym. Fani zostali wprawieni w osłupienie. Piotr Woźniak Starak wciąż nie został odnaleziony, wiadomości na temat jego zaginięcia błyskawicznie obiegły sieć a tysiące internautów chciało skontaktować się z Agnieszką Woźniak Starak. Ta jednak wciąż milczała.

Tysiące followersów Agnieszki pisało wspierające ją komentarze. Wyrażali wyrazy współczucia, deklarowali pomoc. Niestety nie zabrakło insynuacji związanych z 27-latką, która razem z Piotrem Woźniakiem Starakiem wypadła z motorówki. Wcześniej para najprawdopodobniej była razem na kolacji, z której wracała na łodzi. Najobrzydliwsze komentarze sugerują, że prezenterka TVN w przypadku braku podpisanej intercyzy odziedziczy gigantyczny majątek.

Agnieszka Woźniak Starak w końcu zablokowała możliwość dodawania komentarzy na jej profilu pod zdjęciami. Ponadto zupełnie odcięła się od mediów społecznościowych. Wielu fanów jest w szoku. Jak piszą liczyli na inną reakcję, jednak trudno dziwić się Agnieszce, że postanowiła w tych trudnych momentach wyłączyć się z mediów społecznościowych.

 

 

 

Komentarze