Justin Bieber rozpłakał się w trakcie wywiadu! Wszystko przez…

justin

Justin Bieber rozpłakał się w trakcie wywiadu! Popularny wokalista w trakcie rozmowy z Zanem Lowe dla Beats 1 odniósł się do poprzedniej relacji z Seleną Gomez. Opowiedział również, że spokój ducha odnalazł przy swojej żonie, Hailey.

 

 

 

 

 

Justin Bieber zalał się łzami w trakcie rozmowy z dziennikarzem! 

 

Głównym tematem rozmowy były życiowe zmiany. W pewnym momencie artysta nawiązał do przeszłości i opowiedział o rozstaniu z poprzednią partnerką, Seleną Gomez. Przyznał, że chciał być szczery w budowaniu relacji z Hailey Baldwin, dlatego uznał, że musi opowiedzieć jej o swoich problemach. 

 

 

 

„Pragnąłem być wierny, ale nie byłem jeszcze w tym miejscu. Myślę, że wciąż cierpiałem po poprzednim związku. Byłem w punkcie, w którym już to przechodziłem. Byłem z nią szczery, powiedziałem: Nie jestem w momencie, w którym będę wierny” – wspominał w wywiadzie Justin. 

 

 

 

Artysta uważa, że aktualna partnerka dała mu ogromną szansę i pokazała, jak powinno się kochać drugiego człowieka. 
„Kiedyś, w mojej poprzedniej relacji, traciłem kontrolę, szalałem i robiłem się dziki, po prostu byłem bezmyślny. Tym razem dałem sobie czas na naprawdę zbudowanie siebie od nowa, skupienie się na sobie, na nauczenie się podejmowania właściwych decyzji i wszystkie te rzeczy. I tak, stałem się lepszy” – przyznaje Bieber. 
Kolejnym tematem poruszonym podczas wywiadu była kariera Justina Biebera. Muzyk podobnie jak popularna obecnie Billie Eilish, bardzo wcześnie rozpoczął przygodę ze światem show biznesu. Ten temat doprowadził wokalistę do łez. 
„Chciałem być dobrym przykładem. Chciałbym ją uchronić. To było ciężkie dla mnie, być tak młodym w świecie show-biznesu i nie wiedząc, gdzie się udać. Każdy mówił mi, że mnie kocha, a za chwilę odwracał się plecami. Chcę, żeby wiedziała, że może na mnie liczyć. Chcę, by robiła swoje. Jeśli tylko będzie mnie potrzebowała, będę dla niej” – mówił ze łzami w oczach Bieber. 
Źródło, zdjęcie: Youtube

Komentarze