Justyna Żyła PLANUJE ŚLUB? Nowe doniesienia w sprawie celebrytki!

Justyna Żyła jest byłą żoną znanego skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Chętnie pozuje na ściankach i lubi błysk fleszy. Nie bez powodu została prowadzącą programu telewizyjnego pt. „Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”, gdzie wcielała się w rolę mediatorki. Po udziale w „Tańcu z gwiazdami” stała się jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. Ma za sobą rozbieraną sesję zdjęciową w magazynie „Playboy”.  

 

 

Justyna Żyła planuje ślub? Nowe doniesienia w sprawie byłej żony skoczka narciarskiego! 

 

Choć w ostatnim czasie była żona Piotra Żyły rzadziej pojawiała się na imprezach show biznesowych, nadal utrzymywała kontakty z fanami w mediach społecznościowych. Okazuje się, że przez celebrytką pojawiła się kolejna szansa na zrobienie telewizyjnej kariery. Najnowsze doniesienia sugerują, że gwiazda planuje… ponownie wyjść za mąż. Z kim? Szczegóły poniżej. 

 

 

 

Żyła będzie szukać miłości w programie telewizyjnym?

Jak udało się ustalić dziennikarzom „Flesza” Justyna Żyła weźmie udział w nowym programie na antenie stacji Active Family. Źródło portalu sugeruje, że celebrytka będzie szukała w programie… przyszłego męża. 

– O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami „Flesza” osoba z produkcji.

Zdjęcia do telewizyjnego show są zaplanowane na wiosnę. Pierwszy odcinek ma się pojawić na antenie Active Family jeszcze w 2020 roku.

 

 

Źródło: Flesz

Zdjęcie: Instagram Justyny

 

Zobacz również:Muzyk Ozzy Osbourne odwołuje koncerty! ZMAGA SIĘ Z POWAŻNĄ CHOROBĄ!

 

 

Komentarze