Kaczyński wyszedł z domu! Wszyscy TO zauważyli!

wyszedł

Cała Polska zamarła na wieść o Jarosławie Kaczyńskim. Co z jego zdrowiem? Niestety, ostatnio wyszedł z domu i…

Kłopoty prezesa

Jarosław Kaczyński przeszedł niedawno operację kolana – wszczepiono mu endoprotezę. Mimo iż zabieg zakończył się powodzeniem, prezes wciąż ledwo chodzi i jest cały obolały.

Ostatnio lider Prawa i Sprawiedliwości wyszedł z domu i niemal od razu natknął się na paparazzich. Na opublikowanych w sieci zdjęciach i filmach widać, że Kaczyński ma problemy z poruszaniem i chodzi przy pomocy kul.

wyszedł
Super Express

Jak sam przyznał w rozmowie z PAP – „do końca jeszcze nie doszedł do siebie”.

Na pytanie, jak się czuje, odpowiedział: „Jak to po tego rodzaju operacji – trochę boli. Sądzę jednak, że powoli będę dochodził do sił, w tym sensie, żeby już móc normalnie chodzić, a potem normalnie funkcjonować. Chodzę już zupełnie nieźle, jeszcze jest trochę z tym kłopotów, ale to normalne w takiej sytuacji”.

Do kiedy będzie na zwolnieniu?

Stan zdrowia Kaczyńskiego sparaliżował życie w partii. Wszyscy nie mogą się doczekać, kiedy prezes wróci do swoich codziennych obowiązków.

Okazuje się, że Kaczyński dostał 6 tygodni zwolnienia.

Mam nadzieję, że normalną działalność będę prowadził dużo wcześniej. Nie jestem jednak w stanie przewidzieć, kiedy się to stanie. Kwestie zdrowotne są bardzo indywidualne – jednym powrót do zdrowia zajmuje mniej czasu, innym więcej” – powiedział PAP Kaczyński.

wyszedł
Super Express

Źródło: Super Express, PAP

Zdjęcia: Super Express

Komentarze