Kaczyński zdecydował! Tę sprawę rozwiąże OSTATECZNIE!

Kaczyński

W rozmowie z „Gazetą Polską” prezes PiS zapowiada rozwiązanie sprawy wyboru Małgorzaty Biejat (Lewica) na stanowisko szefowej sejmowej komisji rodziny.

Wybór Małgorzaty Biejat na przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny wywołał sporo kontrowersji wśród PiS. Posłanka jest m.in. zwolenniczką przerywania ciąży do 12 tygodnia. Opowiada się też za możliwością adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

 

„Chcę wszystkich uspokoić: dla nas sprawy rodziny są najważniejsze i dopóki jesteśmy przy władzy, nie dopuścimy do tego, by ktoś przeprowadzał eksperymenty, których efektem będzie krzywdzenie dzieci i rozbijanie rodziny. Na to naszej zgody nie ma i nie będzie” – zapowiada Kaczyński.

 

„Ta sprawa wkrótce zostanie rozwiązana” – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński, pytany o poparcie przez część posłów PiS kandydatury Magdaleny Biejat z Lewicy na przewodniczącą sejmowej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.

 

„Musimy pamiętać, że podział komisji w Sejmie wypada z parytetu, ale oczywiście nie mieliśmy wpływu na to, kogo Lewica na szefa tej komisji da” – powiedział w rozmowie z TVP Info wicerzecznik PiS Radosław Fogiel. Dodał, że PiS „potrafi przyznać się do błędu”. Zaznaczył też, że PiS nie chce „wywoływać wojny” i „awantur”.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Wyprawka 300 plus dobiega końca! Wszystko przez…

 

 

Magdalena Biejat z partii Razem została wybrana szefową sejmowej komisji Rodziny i Polityki Społecznej – także głosami niektórych posłów PiS.

 

 

 

 Źródło:dorzeczy,wpwiadomości

 Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze