KASIA CICHOPEK W CIĄŻY?! Fani dopatrzyli się zaskakującego szczegółu! [FOTO]

kasia

Kasia Cichopek pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie nowym, pięknym zdjęciem. Zarówno stylizacja jak i otoczenie na zdjęciu sprawiło, że fotografia jest niezwykle nastrojowa. Fani  jednak dostrzegli jeden mały szczegół który wywołał niemałą dyskusję w komentarzach. Mianowicie co Kasia ukrywa pod tak obszernym swetrem?

Kasia Cichopek od dawna jest uważana przez swoich fanów za królową stylu. Dowodem na to może być fakt, że nawet podczas zwykłych zakupów potrafi zaprezentować się bardzo modnie. Nawet wypicie kawy w domowym zaciszu jest powodem do pokazania pięknego outfitu. Tym razem jednak fanów nurtuje pytanie, czy aktorka nie ukrywa czegoś przed nimi.

Kasia Cichopek jest już szczęśliwą mamą dwójki dzieci. W ostatnim czasie nie komentowała spekulacji, dotyczących starań o kolejnego potomka. Fani na instagramie zauważyli, że strojem, w którym prezentuje się na najnowszej fotce, a także pozycją, chciała ukryć ciążowe krągłości. Rzeczywiście, można  mieć takie przypuszczenia, patrząc na zdjęcie Cichopek. Jednak ciąża gwiazdy to wciąż tylko domysły. Sama Kasia nie komentuje sprawy. Czyżby faktycznie było coś na rzeczy?

 

Fotografia prezentuje się bardzo uroczo. W tle widać piękny śnieżny krajobraz. Gwiazda przebywa obecnie w polskich górach, a dokładniej w Zakopanem. Pomieszczenie jest wykończone drewnem a klimat zdjęcia jest naprawdę bardzo piękny i zimowy. Kasia promienna, w ciepłym swetrze z golfem i długiej błyszczącej spódnicy w koralowej barwie.  Wygląda pięknie!

 

Komentarze