ŻENUJĄCY KLIP SŁAWOMIRA, a w nim Małgosia Socha! Aktorka ma POWÓD DO WSTYDU!

socha

Znana gwiazda polskiej sceny disco polo Sławomir wypuścił nowy klip, przez który Małgosia Socha zdecydowanie ma powód do tego by spalić się ze wstydu. Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że piosenkarz podzieli się nagraniem, którego gwiazdą stanie się właśnie aktorka lubiana przez tysiące fanów. 

Odkąd na światło dzienne wyszedł utwór „Miłość w Zakopanem”, Sławomir cieszy się niebywałą sławą. Każdy kolejny kawałek wokalisty okazywał się równie wielkim hitem. Gwiazda disco polo doskonale wie jak połączyć muzykę i tekst, by jego twórczość od razu wpadała w ucho Polakom. Dotychczas udawało mu się to fenomenalnie, jego piosenki towarzyszyły Polakom na każdych imprezach. Z nowym nagraniem może być jednak nieco inaczej…

 

ZOBACZ TAKŻE: Morze wyrzuciło łódź na brzeg. W środku odnaleziono ludzkie głowy

 

Sławomir Zapała i jego ukochana żona Kajra wybrali się do USA w bardzo poważnym celu. Kilkanaście godzin temu wokalista pochwalił się w sieci, co było powodem wyjazdu za ocean. Mowa o nowym klipie, który znalazł się na jego albumie zatytułowanym „The Greatest Hits”. Jeśli chodzi o tekst śmiało można stwierdzić, że artysta przerósł najśmielsze oczekiwania wszystkich fanów. A już na pewno Małgorzaty Sochy. Bo to ona stała się główną gwiazdą utworu. 

 

Co prawda aktorka nie wystąpiła osobiście w teledysku, ale to jej właśnie została zadedykowana piosenka. Pokazując najciekawsze zakamarki Stanów Zjednoczonych, rozkoszując się wysokoprocentowymi trunkami i w najlepsze bawiąc się na plaży Sławomir śpiewem zaprasza celebrytkę do USA. Tam czeka na nią niejaki Andrzej. 

 

– Ty nawet nie wiesz, jak cię Andrzej kocha. Socha, Małgosia Socha. Bilet kupiony masz już w Locie, Gocha – brzmi tekst piosenki w refrenie. 

Wielbiciel poprosił gwiazdora rock polo, by ten pomógł mu sprowadzić Małgosię za wielki ocean, obiecując jej w zamian wygodne życie w luksusie. 

 

– Kontakty wszędzie mam, Sławomir, powiedz jej. U Zbyszka w Sausage Bar, De Niro żurek je. Mam tłusty biznes plan, zobaczysz, uda się! – śpiewa Sławomir w utworze

 

Aktorka nie skomentowała klipu gwiazdy disco polo, jednak nietrudno się domyślić, że może być tym faktem mocno zawstydzona. 

fot. youtube

Komentarze