Kate SZCZERZE o Meghan! Kazała jej się…

Księżna Kate szczerze o Meghan Markle!

Meghan Markle właściwie od samego wejścia do rodziny królewskiej ma spore problemy. Wydawało się, że została zaakceptowana, jednak nieoficjalnie członkowie rodziny są innego zdania. Według źródeł nie mogli pogodzić się z faktem wyboru Meghan na żonę przez księcia Harry’ego. Trudno się dziwić – Meghan jest starsza od męża, w dodatku po rozwodzie, a także ma afrykańskie korzenie.

Mimo to dzięki dobremu PR-owi Meghan postrzegano dobrze. Opinia publiczna była zachwycona księżną. Jednakże po kilku pierwszych miesiącach Meghan stawała się coraz bardziej kontrowersyjna. Pikanterii dodał fakt, że nawet jej ojciec i siostra chcieli ją zwyczajnie skompromitować. Głos zabrała księżna Kate, która wprost powidziała, że Meghan ma się…

uczyć na błędach. Kate Middleton bardzo współczuje księżnej Sussex ataku ze strony mediów. Księżna miała wykonać telefon do Meghan i udzielić jej porad. Treść konwersacji została upubliczniona przez królewskiego korespondenta Phila Dampiera.

 

Catherine powiedziała Meghan, że każdy członek rodziny królewskiej – w tym ona sama – miewa złą prasę, ale ważne jest, aby uczyć się na błędach, ruszyć z miejsca i przejść przez to – mówił.

Księżna Kate kiedyś także nie miała łatwego życia. Brukowce nazywały ją”Waity Katie”. Wszystko z powodu długiego oczekiwania na oświadczyny Williama. Ponadto uznano ją za leniwą po zaprzestaniu pracy w firmie swoich rodziców.

Fot. YouTube

Komentarze