Keanu Reeves z nową dziewczyną! Kim jest i czym się zajmuje Alexandra Grant?

Keanu

Podczas gali na czerwonym dywanie aktor Keanu Reeves pojawił się z nową partnerką!

Keanu Reeves to kanadyjski aktor, reżyser, filantrop, producent filmowy i muzyk urodzony w Libanie. Jest uważany za jednego z najlepszych producentów filmowych na świecie i jednego z najlepiej opłacanych aktorów swojego pokolenia.

 

Wydarzenie dotyczyło Gali: LACMA Art podczas, której Reeves postanowił pojawić się z nową kobietą, która jest znaną i poważaną artystką oraz filantropką! Aktor przyjaźni się z kobietą od ponad dekady.

 

Grant urodziła się w Ohio, a później mieszkała między innymi w Meksyku, Hiszpanii i Francji. W 1994 roku ukończyła Swarthmore College i uzyskała dyplom z historii sztuki.

Artystka trudni się w rozmowach z pisarzami, którzy są źródłem jej inspiracji w pracach rzeźbiarskich, malarskich oraz rysunkowych. Tak też poznała się Keanu Reevesem, który przez jakiś czas zajmował się pisaniem poezji.

 

Aleksandra Grant jest znana również z tego, że na całym świecie wystawia swoje prace w największych galeriach sztuki.

 

ZOBACZ TEŻ:Aldona Orman na WAKACJACH! Zobacz GORĄCE fotki gwiazdy KLANU

 

Jej prace można oglądać w Muzeum Sztuki Hrabstwa Los Angeles (LACMA), Galerie Gradiva w Paryżu i The Harris Lieberman Gallery w Nowym Jorku. Wspólnie z Reevesem Grant stworzyła książkę obrazkową dla dorosłych „Ode to Happines” w 2011 roku oraz  „Shadows” w 2016 roku. Alexsandra fotografowała też Reevesa podczas kręcenia filmu „John Wick.

 

 

 

Źródło:wprostkultura

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze