Aldona Orman na WAKACJACH! Zobacz GORĄCE fotki gwiazdy KLANU!

Aldona

Aldona Orman umieściła na swoim Instagramie naprawdę gorące fotografie ze swojego urlopu! Wygląda na nich bardzo atrakcyjnie!

Aldona Orman to polska aktorka filmowa i teatralna. W życiu prywatnym tworzy szczęśliwy związek ze starszym o 18 lat przedsiębiorcą Edmundem Boruckim. Aktorka ma córkę, Idalię.

 

Gwiazda głównie jest znana z długo emitowanego na tvp1 serialu „Klan”. Tam wiernie odzwierciedla rolę Barbary Mileckiej.

 

Celebrytka wypoczywa aktualnie na Mauritiusie, a wakacje te  służą jej w pełni!

Mauritius to państwo wyspiarskie położone w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, około 900 km na wschód od Madagaskaru. Wyspa jest częścią archipelagu Maskarenów.

 

Widać, że gwiazda jest w znakomitej formie i przykuwa uwagę dużym seksapilem z tego magicznego miejsca na Ziemi.

Celebrytka chętnie zamieszcza piękne zdjęcia ze swojej wyprawy. Gwiazda wybrała się na wakacje razem z córką Idalią oraz mężem Edmundem Boruckim.

Oprócz pięknych krajobrazów możemy zdecydowanie podziwiać  zmysłowe i opalone ciało aktorki!

 

Z komentarzy, jakie pojawiają się pod zdjęciami, można jednoznacznie wywnioskować, że fani ją kochają. Pod zdjęciami czytamy następujące wypowiedzi:

„Przepięknie pani wygląda i w ogóle jest pani superkobietą i aktorką”, „Tylko zakochać się”, „Wyglądasz obłędnie pięknie”, „Anioł…”, „Bogini piękna”, „Boskie ciało”, „Znakomita forma”– takie opinie internautów czytamy na temat najnowszych zdjęć odtwórczyni roli Barbary Mileckiej w „Klanie”.

 

https://www.instagram.com/p/B4Fw8umgLIk/

 

 

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze