Kelnerka sądziła, że jeden z gości się pomylił! Zaniemówiła kiedy zobaczyła napiwek!

kelnerka

Kelnerka z włoskiej restauracji w Ohio (USA) na długo zapamięta wieczór, w którym jeden z klientów postanowił sprawić jej miły prezent. Kiedy kobieta zobaczyła napiwek jaki jej pozostawił myślała, że doszło do pomyłki i wybiegła za nieznajomym! 

Samantha Mayer z restauracji w Ohio serwującej włoskie dania przyznała, że nigdy w swojej karierze nie spotkała się z podobną sytuacją. Amerykanka pracuje jako kelnerka od lat, jednak wysokość napiwku jaki otrzymała tym razem był dla niej ogromnym szokiem. Jeden z klientów płacąc za swój posiłek 92 dolary postanowił obdarować ją sowitym napiwkiem. Kobieta otrzymała od niego 970 dolarów i jaka sama przyznała początkowo myślała, że mężczyzna się pomylił. Wybiegła nawet za nim z restauracji i kiedy w końcu go dogoniła gość powiedział jej, że to nie był błąd, ponieważ bardzo mu smakowało i był zadowolony z obsługi! 

 

 

 

34-latka ze łzami w oczach opowiedziała swoją historię. Kelnerka nazwała nawet mężczyznę dobrym aniołem, ponieważ napiwek jaki od niego otrzymała pomógł jej w trudnej sytuacji w jakiej ostatnio się znalazła. Chojny darczyńca tamtego wieczoru był w lokalu ze swoimi znajomymi i jak przyznała Mayer świetnie się bawił. Mężczyzna zamówił tylko wino i kilka słonych przekąsek. Rachunek jaki wystawiła mu Samantha wyniósł 92 dolary i kobieta była przekonana, że płacąc więcej mężczyzna musiał się zapomnieć. Teraz Amerykanka ze łzami w oczach powtarza, że cuda rzeczywiście się zdarzają.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Gessler ŻĄDA NAPIWKÓW dla kelnerów. Sama płaci zaledwie…”

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze