Kim jest KOBIETA, która miesza u RYDZYKA? Te doniesienia mogą wpłynąć na wyniki wyborów!

Ojciec Tadeusz Rydzyk lubi zacierać granicę między polityką a Kościołem, choć jest osobą duchowną. Zakonnik już wiele lat temu zyskał status niemalże celebryty.

Wszystko za sprawą wystawnego stylu życia oraz kontrowersyjnych wypowiedzi. Nie da się ukryć, że o. Rydzyk jest osobą nadzwyczaj wpływową. W związku z tym lubi zabierać głos we wszelkich kwestiach dotyczących spraw państwowych, społecznych i wszystkich innych. Niedawno pisaliśmy o tym, że ów duchowny zwrócił się w ostrych słowach do przedstawicieli TVP w sprawie szerzenia przez nich ideologii gender. Podobne zdanie ma na temat polskich uczelni wyższych. Tym razem słynny redemptorysta znów trafia na wyżyny popularności. A wszystko to za sprawą tajemniczej kobiety, która pojawiła się w jego życiu.

Kim jest tajemnicza nieznajoma? Odpowiedź na to pytanie jest szokująca: to posłanka Anna Maria Siarkowska. Jej nazwisko figuruje w liście osób kandydujących w wyborach. Natomiast jej fenomen wiąże się z tym, iż określa się ją jako „nową” lub „drugą Pawłowicz”. Pani Anna również nie szczędzi cierpkich słów, a w związku z tym zdarza jej się dolewać przysłowiowej oliwy do ognia. 

Tym razem Siarkowska udzielała wywiadu dla gazety „Nasz Dziennik”, której założycielem jest oczywiście Tadeusz Rydzyk. Wówczas pokusiła się o wypowiedź, która zdaniem wielu może negatywnie wpłynąć na poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości. 

” PiS otworzyło się na poglądy osób pro-life i one są na listach. Należy pamiętać, że często są to osoby, które nie znajdują się na pierwszych miejscach, tylko kolejnych, i warto je wspierać, tak żeby ta reprezentacja osób o poglądach jednoznacznych za życiem politycznie się liczyła ” – stwierdziła Anna Maria Siarkowska. 

Warto wspomnieć również o jej poprzednich wystąpieniach, gdy w czołówce najlepszych i najważniejszych polityków PiS-u pominęła… Morawieckiego i Kaczyńskiego!

Naszym zdaniem posłanka jeszcze nie raz namiesza w polityce.

Komentarze