Kinga Rusin POKAZUJE nagie zdjęcie! Wszyscy zwrócili uwagę na jeden SZCZEGÓŁ!

Kinga Rusin od jakiegoś czasu toczy walkę o lepszą przyszłość naszej planety.

Tym razem pokazała się zupełnie nago. Wszyscy zwrócili uwagę na jednen szczegół. Rusin głośno krytykowała Rozenek-Majdan za reklamowanie produktów kosmetycznych testowanych na zwierzętach – sprawa mocno poruszyła byłą żonę Tomasza Lisa. 

Teraz Rusin w ramach manifestu swojego ekologicznego podejścia do życia rozebrała się dla magazynu „Viva” – obszernym wypowiedziom dziennikarki towarzyszą jej zupełnie nagie zdjęcia. Wiele osób mówi wprost – jeszcze nigdy Rusin tak seksownie nie wyglądała. Jednak wszyscy patrząc na zdjęcie zwrócili uwagę na…

Seksapil płynący od dziennikarki i fakt, że dzięki zmysłowym fotografiom więcej osób zwróci uwagę na ważny problem jakim jest pogarszanie się sytuacji na ziemii spowodowany brakiem ekologicznego podejścia do życia. Prezenterka TVN do zdjęć zapozowała nago w wilgotnych włosach, które przysłoniły jej biust. Całość naprawdę przykuwa wzrok na dłużej.

Rusin zdjęcie opublikowała na Instagramie, dodając do niego obszerny opis, gdzie zwraca uwagę na to, co możemy dla świata zrobić :

Rozebrałam się dla eko wydania Vivy! i społeczności Zielonych Serc @zielone_serca (wejdź i dołącz do nas!), żeby zwrócić uwagę na małe eko-kroki i duże eko decyzje rządu. Bo tu chodzi o nasze zdrowie i nasze życie!

Na Ziemi jest już grubo pond 7 miliardów ludzi i jeśli każdy z nas zrobi mały eko krok to razem to będzie siedmiomilowy skok!

Nie popadajmy w ekstremizm. Zróbmy tyle z małych eko-kroków ile możemy i myślmy o następnych! – pisze Kinga Rusin.

Komentarze