Kłopoty na PLANECIE Chillwagon! Jest problem z…

problem

Ruszyła gra Chillwagonu, której stopień trudności jest określany jako bardzo ciężki! Gra zyskała miano najtrudniejszej  gry na świecie!

Pamiętajmy, że gra jest dostępna tylko na komputerach PC i nie będzie obsługiwna na urządzeniach mobilnych. Jest ona dostępna pod następującym  adresem: chillwagonthegame.com.

 

Niestety, od kilku godzin aplikacja nie jest w pełni sprawna, a na ekranie widzimy tylko informację:”Trwają właśnie intensywne prace nad przywróceniem stabilności na planecie Chillwagon”.

 

Dopiero ukończenie gry umożliwi dostęp do sklepu chillwagonchillwagon.com i zamówienie złotego dropa – czyli preorderu cybernetycznego gadżetu chillwagonu związanego z premierą płyty zespołu. Wówczas otrzymamy kod chillwagonu.

 

Gra przygotowana przez Chillwagon nie jest łatwa do przejścia. Dlatego też od 7 listopada (godz. 15:00) sklep zostanie odblokowany dla wszystkich słuchaczy i wtedy będą oni mogli nabyć album bez ukończenia gry.

 

Obecnie pojawił się jednak problem, ponieważ po wejściu na stronę chillwagonthegame.com od kilku godzin wyświetla się  komunikat mówiący o pracach nad przywróceniem stabilności na planecie Chillwagon. Jej mieszkańcy zmagają się z przeludnieniem! Tymczasem w każdej sekundzie przybywają nowi fani gotowi zasiedlić Chillwagon.

 

Kiedy będzie już możliwość zamówienia „Chillwagonu”, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 130 PLN. Borixon zapewnia jednak, że jakość wydania materiału w pełni wynagrodzi wysoki koszt. Cały drop 15 tysięcy egzemplarzy ekipy Borixona ma zostać wysłany na początku grudnia.

 

 

Źródło:cgm.pl/pixabay

Komentarze