Kobieta miała owiniętego wokół szyi PYTONA! Nie przeżyła, bo wąż…

kobieta

36-letnia kobieta ze stanu Indiana w USA miała owiniętego wokół szyi pytona. Policjanci znaleźli jej ciało w domu. Było już dla niej za późno na jakikolwiek ratunek, ponieważ wąż ją najprawdopodobniej udusił.

Co więcej, w domu, w którym znaleziono ciało 36-latki, znajdowało się w sumie 140 węży. Na zwłoki kobiety natrafił lokalny szeryf.

Gdy mężczyzna wszedł do mieszkania, zobaczył jak 36-latka leży na podłodze z pytonem siatkowym luźno owiniętym wokół szyi. Wtedy natychmiast do niej podbiegł i zdjął z niej węża, który miał 2,5 metra długości. Wezwano ratowników medycznych jednak pomimo reanimacji 36-latki nie udało się uratować.

 

„Wygląda na to, że wąż ją udusił. Nie możemy być jednak tego pewni do czasu przeprowadzenia sekcji zwłok” – powiedziała sierżant Kim Riley, rzeczniczka policji stanu Indiana.

 

Według zagranicznych mediów, w domu nikt nie mieszkał, a obiekt służył jedynie do przetrzymywania gadów. Dotychczas ustalono, że policjant Donald E. Munson jest zarazem właścicielem domu w mieście Battle Ground, w którym znaleziono ciało Laury Hurst.

 

Funkcjonariusze twierdzą, że tragicznie zmarła kobieta przychodziła do tego miejsca dwa razy w tygodniu. Jak twierdzą, był on „stworzony do trzymania węży”. W pomieszczeniu znajdowało się ich ponad 140 – donosi CNN.

 

ZOBACZ TEŻ:Postanowiła schudnąć przed wakacjami! Dieta, którą stosowała doprowadziła ją do śmierci!

 

Pytony siatkowe to węże, które bardzo dobrze pływają zarówno w rzekach, jak i w oceanach. Występuje w całej Azji południowo-wschodniej oraz zamieszkują Filipiny i Indonezję.  Są to jedne z najdłuższych żyjących gatunków węży.

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze