Kobieta w ciąży zobaczyła TO na USG! Była przerażona!

Ciężarna matka z San Diego była przekonana, że ​​na zdjęciach ultrasonograficznych widzi…

Shantel Carrillo była przeszczęśliwa, kiedy zaszła w upragnioną ciążę. Wszystko przebiegało pomyślnie i już wkrótce miała zostać mamą. Kobieta wpadła w prawdziwe przerażenie, kiedy po badaniu USG zobaczyła na zdjęciu ducha swojego zmarłego ojca całującego jej córeczkę!

Carrillo na początku nie zauważyła podobieństwa do ojca na fotografiach, dopóki jej przyjaciele i rodzina nie dostrzegli tego na jednym z jej zdjęć zamieszczonych wcześniej na Facebooku. Krótko po opublikowaniu USG wielu jej przyjaciół zaczęło komentować fotkę:

„To wygląda jak twój tata! O mój Boże… to wygląda jak Charles!”.

USG
Metro

Carrillo była na początku bardzo sceptyczna, ale kiedy przyjrzała się bliżej zdjęciom, obleciał ją prawdziwy strach! Przeszukując stare fotografie, znalazła zdjęcie ojca trzymającego ją w dłoniach, i nie mogła uwierzyć własnym oczom! Podobieństwo było niesamowite – USG wyglądało dokładnie tak, jak jej ojciec Charles.

Carrillo straciła ojca w 2016 roku i była tym całkowicie zdruzgotana. Kiedy jej rodzina i przyjaciele zobaczyli jego twarz na zdjęciu USG, na początku była przerażona, ale później dało jej to promyk nadziei, że jej tata wciąż jest przy niej i nad nią czuwa.

Czytaj też: Poznasz PŁEĆ dziecka bez USG! Proste jak test ciążowy. Wystarczy…

Źródło: Babygaga

Zdjęcia: Pixabay, Babygaga

Komentarze