Kożuchowska UJAWNIA sekret o ŚMIERCI w kartonach! Po latach wyszło na jaw, że…

Kożuchowska ujawniła prawdę o scenie z kartonami w „M jak miłość”!

Małgorzata Kożuchowska gościła w ostatnim odcinku show „Kuba Wojewódzki”. Podczas rozmowy z Wojewódzkim gwiazda wyjawiła sekret śmierci Hanki Mostowiak. Chodzi o sławetną scenę z kartonami. Bohaterka wjechała w nie samochodem. Scena nawet dziś określana jest mianem „kultowej”.

Rozmawiając z Kubą Wojewódzkim aktorka powiedziała, że rola Hanki Mostowiak nadal nie została zapomniana. Wielu fanów produkcji nie może pogodzić się z jej odejściem z planu. 

-Jest obawa, jest takie niebezpieczeństwo, że jak już umrę, to zamiast porządnej płyty nagrobnej, ktoś postawi karton. (…) Co jednakowoż zaskakuje mnie, że co roku są tacy, którzy obchodzą rocznicę śmierci Hanki. Pojawiają się wtedy wpisy na moim Instagramie wpisy: „Pani Małgosiu, czy pani pamięta, że dzisiaj ta rocznica śmierci Hanki?”. Odpowiadam „Tak oczywiście, idę ze zniczem”. – powidziała Małgosia. Po czym ujawniła całą prawdę o scenie z kartonami. Jak się okazało…

Jak wyznała Kożuchowska wszystko przez osoby odpowiedzialne za rekwizyty. To właśnie z ich powodu Hanka uderzyła w kartony. Jednak wszyscy zastanawiali się dlaczego akurat w kartony? Odpowiedź w wideo.

fot. YouTube

Komentarze