Kożuchowska WYPIŁA i wtedy się ZACZĘŁO! Weszła na…

wypiła

Fotograf Marcin Tyszka postanowił ujawnić prawdziwe oblicze Kożuchowskiej. Wszystko zaczęło się, gdy aktorka wypiła…

Marcin Tyszka od 16. roku życia zawodowo zajmuje się fotografią, a na swoim koncie ma współpracę z najbardziej prestiżowymi magazynami modowymi jak np. Vogue, Vanity Fair, Maire Claire czy L’Officiel. W Polsce największą rozpoznawalność zdobył jako juror w programie „Top Model”, w którym występuje od prawie dziesięciu lat. To w telewizyjnym show ocenia i pracuje z przyszłymi modelami oraz wychwytuje potencjał w zdjęciach u przyszłych i potencjalnych gwiazd.

 

Fotograf w przyjacielskich relacjach pozostaje prawie od 20 lat z Małgorzatą Kożuchowską. W swoich publicznych zwierzeniach Tyszka nie tylko wychwalał jej naturalność i ostre poczucie humoru, lecz również zdolność do wypicia „niejednej butelki prosecco”.

 

W ostatnim czasie fotograf udzielił krótkiego wywiadu „Faktowi”. Podczas rozmowy dziennikarz postanowił zapytać Tyszkę, która z jego znanych przyjaciółek – Joanna Krupa czy Małgorzata Kożuchowska – lepiej sprawdza się podczas wspólnego imprezowania. Marcin przyznał, że w związku z narodzinami małej Ashy-Leigh modelka będzie zmuszona trochę zwolnić tempo. Wtedy Tyszka postanowił powiedzieć jak potrafi bawić się Małgorzata Kożuchowska.

 

 

ZOBACZ TEŻ:TAJEMNICA ciąży księżnej wyszła na JAW! Ojcem jest…

 

 

„Małgosia potrafi wypić troszkę szampana i odpiąć wrotki. Zdarzyło się, że tańczyliśmy na stole i to wcale nie była szósta rano, tylko 17, stara knajpa w Lizbonie. To takie wspomnienia, o których kiedyś będzie można napisać książkę”– wyznał  Tyszka dziennikarzowi.

 

 

 

 

Źródło:fakt24

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze