TAJEMNICA ciąży księżnej wyszła na JAW! Ojcem jest…

ciąży

Choć nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, księżna Diana ukrywała tajemnice w momencie zajścia w drugą ciążę.

Księżna Diana wciąż budzi wielkie zaciekawienie, nie tylko wśród Brytyjczyków. Osoby z całego świata nieustannie dociekają największych tajemnic oraz nieznanych dotąd faktów z życia rodziny królewskiej. 

 

 

Małżeństwo księżnej Diany oraz księcia Karola od początku nie należało do udanych, ale mimo to już rok po ślubie pojawił się książę William i wtedy księżna postanowiła całkowicie poświęcić się macierzyństwu.

 

Przed własnym mężem księżna Diana skrywała tajemnicę odnośnie drugiego dziecka, które miało przyjść na świat. Wszystko w obawie, że to nie spodoba się księciu Karolowi.

 

Około 2 lata po urodzeniu pierwszego dziecka, księżna zaszła w drugą ciążę, a 9 miesięcy później na świat przyszedł mały Harry. Autor biografii o księżnej, zatytułowanej „Diana: Her True Story”, wyznał w swojej pracy, że Diana w czasie ciąży oszukiwała księcia Karola, a cały okres wyczekiwania drugiego dziecka wyglądały zupełnie inaczej.

 

„Wiedziałam, że Harry będzie chłopcem, ponieważ widziałam na skanie. Karol zawsze chciał dziewczynkę. Chciał dwoje dzieci: chłopca i  dziewczynkę. Wiedziałam, że Harry był chłopcem i nie powiedziałam mu” mówiła w swoich zwierzeniach.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Magda Gessler ODCHUDZONA! Na okładce „Vivy”pokazała się z…

 

Księżna Diana do końca nie wyjawiła swojemu mężowi płci drugiego dziecka. Wszystko dlatego, że książę Karol głęboko wierzył, że urodzi się dziewczynka. W czasie chrztu miał zwrócić się do matki Diany przyznając, że nie jest szczególnie zadowolony z drugiego syna.

 

 

 

Źródło:pikio

Źródło zdjęcia:Facebook

Komentarze