Kraśnik: Nietypowy finał zatrzymania pijanego kierowcy! Chciał oszukać alkomat jedząc (…)!

alkomat

Do nietypowego zatrzymania doszło na jednej z ulic Kraśnika. Nie będący tego dnia na służbie policjant zatrzymał samochód, którym podróżował 66-latek. Kierowca Volkswagena kilka sekund wcześniej zawadził do lusterkiem. Mężczyzna w zaskakujący sposób próbował oszukać alkomat.

Sytuacja miała miejsce na jednym z rond w Kraśniku. Podróżujący Volkswagenem 66-latek zahaczył jadącego motocyklem policjanta. Mężczyzna miał tego dnia wolne, mimo to postanowił pojechać za kierowcą i sprawdzić czy nie jest przypadkiem pijany. Później okazało się, że jego przypuszczenia były jak najbardziej słuszne. Nim na miejsce zdarzenia przyjechali policjanci 66-latek próbował oszukać alkomat jedząc czosnek, który przewoził w bagażniku swojego auta.

 

 

ZOBACZ:Wiadomo, jak naprawdę ZGINĄŁ milioner!Pijany ojciec WPŁYNĄŁ w jego łódkę.

 

 

Kierowca myślał, że dzięki temu oszuka urządzenie i uniknie kary. Już na pierwszy rzut oka widać było, że z 66-latkiem nie jest najlepiej, ponieważ cały czas chwiał się i miał problemy z utrzymaniem równowagi. Mimo tego, że wcześniej zjadł sporą ilość czosnku to urządzenie i tak wykazało, że jest pijany. W organizmie mężczyzny znajdowało się ponad 2 promile alkoholu. Teraz czeka go rozprawa sądowa i kara, której na pewno nie uniknie. 66-latkowi grożą nawet dwa lata pozbawienia wolności.

 

ZOBACZ TAKŻE:[VIDEO] Był taki pijany, że zaczął naprawiać rower na przejeździe kolejowym! To co zrobił później jest wręcz niewiarygodne!

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

Komentarze