Królikowski opublikował zdjęcie! Fani poruszeni

Królikowski opublikował zdjęcie! Fani poruszeni. Fotografia, którą wrzucił brat Antka wzruszyła do cna użytkowników sieci.

 

Antoni Paweł Królikowski jest synem znanej aktorskiej pary, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego. Urodził się 17 lutego 1989 w Łodzi. Maturę zdawał w XXI Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Warszawie (klasa o profilu filmowym). Występował w programach rozrywkowych: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami oraz Agent – Gwiazdy.

 

 

W 2010 roku wyreżyserował film krótkometrażowy Noc życia. W przeszłości Antka mogliśmy oglądać w serialu „39 i pół”. Zagrał w następujących produkcjach kinowych: „Miasto 44”, „Och Karol 2”,  „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Polityka” czy najnowszym filmie Patryka Vegi pt. „Bad Boy”. 

 

Kilka dni temu Antek Królikowski świętował swoje 31. urodziny. Z tej okazji, jego brat Jan, udostępnił za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęcie z rodzinnego albumu. Kadr całkowicie wzruszył fanów aktora. Brat Antka opublikował fotografię, która przedstawia braci Królikowskich w objęciach mamy Małgorzaty. Oprócz zdjęcia, pojawił się również wymowny komentarz Janka Królikowskiego. 

 

 

-Antek, możesz sobie udawać bedboja, ale ja i tak wiem, że w środku jesteś nadal tym kochanym, uśmiechniętym dzieciakiem. Sto lat, młodszy o tydzień starszy bracie. Buziaki  napisał Jan na Instagramie. Nawiązał oczywiście do najnowszej produkcji Patryka Vegi pt. „Bad Boy”, w której Antek gra główną rolę. 

 

Pod zdjęciem znalazło się mnóstwo komentarzy od Internautów:

 

Wszystkiego co najlepsze! Dużo zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia, szczęścia, pomyślności.Samych sukcesów, uśmiechu na twarzy. No i oczywiście 200 lat!!!, 

Wszystkiego najlepszego – pisali Internauci, składając życzenia.

 

 

Źródło, zdjęcie: Instagram, Youtube

Zobacz również: Smutna wiadomość nt. Pudziana! Fani płaczą

 

Komentarze