Smutna wiadomość nt. Pudziana! Fani płaczą

Smutna wiadomość na temat Pudziana! Podczas ostatniego treningu sportsmen musiał zmierzyć się z pewnymi problemami. 

 

Smutna wiadomość na temat Pudziana!

Mariusz Pudzianowski to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, wcześniej utytułowany strongman. Ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman. Sześciokrotny Mistrz Europy w tej kategorii. Strongman pięciokrotnie zdobywał tytuł Mistrza Świata. Prywatnie, jest synem sportowca- sztangisty, Wojciecha Pudzianowskiego, oraz bratem muzyka Krystiana Pudzianowskiego. 

 

 

 

Już niebawem polski strongman weźmie udział nadchodzącej gali KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Do tej pory dziennikarzom nie udało się ustalić z kim zawalczy Pudzian, jednak wszystko wskazuje na to, że jego przeciwnikiem będzie Quentin Domingos. 

 

Sprawdź: PIŁA OCET JABŁKOWY codziennie przez miesiąc. Jest ZAŁAMANA efektami!

 

 

 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych Mariusz Pudzianowski opowiedział o pewnych komplikacjach, z którymi musiał zmierzyć się podczas ostatniego treningu. Pudzian przeszedł drobne kłopoty ze swoim organizmem. Czy Mariusz boryka się z problemami zdrowotnymi?

Na szczęście nie. To nic poważnego, jedynie chwilowy spadek formy. Mistrz musi zadbać o odpowiednią dawkę witamin i jedzenia. 

 

 

Ciężko to idzie. To siódmy tydzień przygotowań taki, w którym są dwa treningi dziennie. Troszeczkę się już zatem hulało. Na sparingu miały być trzy, cztery rundy, a skończyło się na dwóch. Trzeba usprawnić poza sportowy tryb życia. Trzeba więcej dołożyć odnowy, witamin, dobrego jedzenia, bo przez pracę i treningi się to czasem rozmywa, a potem są tego efekty. Organizm powiedział dość, stop. Dla mnie to nie pierwszyzna, bywało tak już, gdy byłem strongmanem – mówił Mariusz Pudzianowski w swoim nagraniu na Instagramie.

 

 

Źródło: Instagram

Zobacz:ODŻYWCZA ZUPA MOCY! Idealna na odporność i wirusy!

Zdjęcie: Instagram

Komentarze