Krystyna Janda ostro o partii PiS! „Obecna władza manipuluje opinią publiczną”

Krystyna Janda, znana aktorka i krytyczka partii Prawo i Sprawiedliwość, ponownie wywołała kontrowersje swoimi mocnymi słowami. W ostatniej rozmowie z Tomaszem Lisem wyraziła swoje głębokie obawy dotyczące obecnej sytuacji politycznej w Polsce, a także podniosła zarzuty wobec rządzącej partii.

Janda od dawna publicznie wyraża swoje zdanie na temat obecnych rządów i polityki PiS. W rozmowie z dziennikarzem skupiła się na nadchodzących wyborach parlamentarnych i ich potencjalnych konsekwencjach.

Krytykując obecną sytuację mediów publicznych, Janda podkreśliła, że od ośmiu lat nie ogląda telewizji publicznej ze względu na jej stronniczość i propagandę. Wyraziła przekonanie, że obecna władza manipuluje opinią publiczną.

Aktorę wyraziła także swoje obawy o przyszłość Polski w kontekście wyborów parlamentarnych. Stwierdziła, że jeśli partia PiS przegra te wybory, to dla niej osobiście będzie to trudny moment. Wyznała, że czuje się zagrożona sytuacją polityczną i związaną z nią nienawiścią.

Najbardziej kontrowersyjne były jednak słowa Jandy na temat swojej matki. Aktorka stwierdziła, że uważa, że jej matka zmarła z powodu rządzącej partii. Podkreśliła, że jej matka bardzo angażowała się w życie polityczne i spędzała wiele czasu przed telewizorem, obserwując sytuację w kraju. Janda wyznała, że jej matka była tak głęboko poruszona sytuacją polityczną, że to wpłynęło negatywnie na jej zdrowie.

Komentarze aktorki wywołały mieszane reakcje w społeczeństwie. Jedni wspierają jej stanowisko i podzielają jej obawy, inni uważają je za nadmiernie emocjonalne i kontrowersyjne.

Krystyna Janda jest znana zawsze otwartej krytyki rządu PiS i swojego aktywnego uczestnictwa w debatach publicznych na temat sytuacji politycznej w Polsce. Jej ostatnie wypowiedzi potwierdzają jej zaangażowanie w sprawy kraju oraz jej głębokie obawy związane z obecną rzeczywistością polityczną.

Zobacz także: Papież Franciszek celowo wzbudza kontrowersje? Ekspert przeanalizował jego wypowiedź…

Komentarze