Krystyna z „Rolnik szuka żony” wyjawiła sekrety lesbijskiego ślubu: „Jesteśmy podekscytowane, rodzina tak samo!”

Uroczystość odbyła się 20 lutego w Edynburgu, to panie dosłownie chwilę przed ślubem nie miały nawet  jeszcze wybranych kreacji.

Program Rolnik szuka żony obije rekordy oglądalności. Za nami już sześć edycji show Telewizji Polskiej, w którym rolnicy zapraszają na swoje gospodarstwa poszukujące miłości singielki. Jak wiadomo, udaje się nielicznym. Zazwyczaj gorące uczucie rodzi się w programie i tam też się kończy.

Nie inaczej było w przypadku Krystyny, która początkowo starała się zdobyć serce Roberta, jednak ten e wybrał inną. Krysia się nie poddała i w końcu szczęśliwie odnalazła drugą połówkę. Okazała się nią Agnieszka z którą pare dni temu wzięła ślub.

Krystyna wyznała, że udało jej się zrzucić aż 13 kilogramów, by w tym wyjątkowym dniu zachwycić figurą. Ślub pań odbył się 20 lutego w Szkocji, a dokładniej w Edynburgu. W rozmowie z Faktem kobieta ujawniła nieco więcej szczegółów dotyczących ceremonii.

Jesteśmy bardzo podekscytowane tym wydarzeniem, rodzina tak samo.Cieszymy się, że w tym ważnym dla nas dniu będą razem z nami. Po przysiędze planujemy niedużą uroczystość w gronie najbliższych – mówiła panna młoda przed ślubem.

Jeżeli chodzi o suknie ślubne, to panie niebyły zdecydowane.

Mamy kilka kreacji do urzędu i na przyjęcie. Jednak ostateczna decyzja wciąż nie zapadła. Jak mawiał klasyk: „Kobieta zmienną jest” – tłumaczyła Krystyna.

Komentarze