Ksiądz Tymoteusz Szydło (syn byłej premier) ZOSTAŁ OJCEM?! Jest komentarz…

Ksiądz Tymoteusz Szydło (syn byłej premier Beaty Szydło) ZOSTAŁ OJCEM?! Takie plotki pojawiały się w ostatnim czasie w mediach i na różnych portalach społecznościowych. Jest oficjalny komentarz prawnika w tej sprawie.

Tymoteusz Szydło pod koniec maja 2017 roku przyjął święcenia kapłańskie. Najstarszy syn Beaty i Edwarda Szydło przyjął święcenia w katedrze świętego Mikołaja w Bielsku-Białej. Podczas uroczystości towarzyszyli mu bliscy, przyjaciele, a także najbliższa rodzina. Okazuje się, że pod koniec sierpnia syn Beaty Szydło miał pełnić posługę w nowej parafii. Niedługo później na jaw wyszedł fakt, że młody kapłan wziął urlop bezterminowy. Media rozpisywały się o tym, że wiele wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości Szydło zostanie ojcem i ten fakt wpłynął na jego decyzję. Do sprawy odniósł się prawnik księdza Tymoteusza.

Całkowicie nieprawdziwe oraz zniesławiające są pojawiające się ostatnio w przestrzeni publicznej plotki dotyczące rzekomej przyczyny urlopu księdza Tymoteusza Szydło. W szczególności całkowicie nieprawdziwa jest informacja, że ksiądz Tymoteusz został ojcem. Dodać należy, że powód urlopu ma charakter prywatny i nie będzie komentowany publicznie. Wyrażamy głęboką nadzieję, że zostanie to uszanowane. Jednocześnie oświadczam, że w stosunku do wszystkich osób oraz podmiotów rozpowszechniających dalej powyższe kłamstwa niezwłocznie kierowane będą do sądów prywatne akty oskarżenia oraz powództwa cywilne o ochronę dóbr osobistych – napisał adwokat Maciej Zaborowski w specjalnym oświadczeniu. Oświadczenie trafiło do przedstawicieli Wirtualnej Polski.

Źródło: Pudelek

Zobacz też: To nagranie NAPRAWDĘ TRAFIŁO DO SIECI! Nauczycielka rozebrała się na lekcji…

Zdjęcie:Youtube

 

 

 

 

Komentarze