Ksiądz znalazł ŻONĘ! Barwy Szczęścia zaskakują!

Wszystko wskazuje na to, że były ksiądz da się oczarować kobiecie. Na jego drodze pojawiła się znajoma kelnerka.

Tadeusz, czyli Jakub Mróz, porzucił niedawno porzucił swoją dotychczasową drogę życiową, czyli kapłaństwo. Nikt jednak nie spodziewał się, że tak szybko w jego życiu pojawi się kobieta. Mężczyzna jest kelnerem i barmanem w Feel Good i do tej pory tylko praca zajmowała jego głowę. 

Renata, czyli Anna Mrozowska, również jest kelnerką w tym samym miejscu. Dziewczyna wydaje się być niewzruszona osobą Tadeusza. Jednak wszystko to dzieje się do czasu przybycia tajemniczej klientki. Miłe i sympatyczne zachowanie barmana w stosunku do Reginy nie umyka uwadze kelnerki.

Ty po przejściach, ona po przejściach… Oboje lubicie książki… – złośliwie komentuje dziewczyna.

Tadeusz zdaje się nie przejmować zbytnio komentarzami dziewczyny. Podczas przekomarzań, do baru wchodzi Regina, która zaczyna rozmawiać z byłym księdzem o książkach, a chwilę później proponuje mu współpracę. Ten moment sprawia, że Renata nie potrafi powstrzymać emocji, które nią targają. Dziewczyna jest zazdrosna o Tadeusza i boi się, że ktoś mógłby jej go odebrać. Teraz, kiedy na horyzoncie pojawiła się Regina, jest tego świadoma jeszcze bardziej. Kiedy barman prosi ją, żeby podała lemoniadę klientce, ta bezprecedensowo odsyła jego samego do lodówki. 

Czy Tadeusz odczyta sygnały wysyłane przez Renatę? Jeśli tak, to czy zakończy się to przed ołtarzem? Odpowiedź poznamy w kolejnych odcinkach.

Źródło: superseriale.se.pl, facebook.com

Komentarze