Książę Harry przyłapany w cywilnym samolocie!

Książę Harry udał się do Rzymu cywilnym samolotem British Airways. W sieci zawrzało. Pojawiły się zdjęcia.Wszyscy to widzieli!

Książę Harry, ostatnio przykładny mąż i świeżo upieczony ojciec małego Archiego znów zabłysnął w światowych tabloidach. 33-letni książę w maju zeszłego roku wziął ślub z rozwiedzioną Amerykanką – 36-letnią Meghan Markle. W maju tego roku na świat przyszedł ich syn. Świat obiegła wspaniała nowina.

Jednak wcześniej książę Harry był znany raczej z nieprzystających księciu ekscesów. Niepokorny książę miał na swoim koncie wiele wybryków i skandali, które odciskały piętno na całej rodzinie królewskiej. W publikacji Katie Nicholl „Harry. Biografia” ujawniono wyznania osób z najbliższego otoczenia księcia Harrego – tutaj dał się poznać jako playboy, spędzał noce z Madonną czy Scarlet Johansson. Wyciekło także wiele jego intymnych zdjęć. Teraz przyłapano go podczas lotu rejsowym samolotem do Rzymu – według wielu znów nie zachował się jak członek królewskiej rodziny – Harry w samolocie bez skrępowania….

„Uśmiechał się i mówił cześć” – jak mówią współpasażerowie, którzy wszystko uwiecznili na zdjęciach robionych smartphonami. Książę Harry według brytyjskich purystów nie zachował się jak należy, jednak ludzie doceniają jego towarzyskość i brak unikania kontaktu z ludźmi. Po powrocie z Rzymu wziął udział w meczu polo, ze stolicy Włoch wracał rejsowym samolotem British Airways.

Tak na widok Harrego reagowali pasażerowie, jedna z nich zamieściła taki wpis :

”Gdy weszłam na pokład, zauważyłam mężczyznę, który wyglądał jak książę Harry. Miał obrączkę na palcu i wyglądał na zmęczonego. Facet obok niego wyglądał jak ochroniarz i spojrzał w moją stronę. Wreszcie mój mózg połączył fakty i zrozumiałam, że to naprawdę książę Harry, który wraca do Londynu z Rzymu.”

[KLKNIJ w obrazek aby powiększyć]

 

Komentarze