Książę Harry UCIEKŁ przed Meghan!

Harry ma dość Meghan! Uciekł przed nią z pałacu. Czy to koniec ich wielkiej miłości?

Pare dni po chrzcinach Archiego Harrisona, które odbyły się 6 lipca, Harry i William wzięli udział w charytatywnym meczu polo. Nie zabrakło tam Kate z dziećmi i Meghan z synkiem. Po meczu księżna Sussex towarzyszyła mężowi, ale on nie był zadowolony z jej obecności. Ponoć kilka godzin po meczu zniknął i nikt z rodziny królewskiej nie miał z nim kontaktu. Brytyjczycy zadają sobie pytanie co się działo z księciem Harry’m?

Eksperci twierdzą, że mecz oraz wspólne wyjście obu rodzin miało je do siebie zbliżyć. Niestety okazuje się, że Harry ma już dosyć presji i postanowił odciąć się od świata. Jak informuje portal „New Idea”, książę Sussex po meczu w polo zniknął, wyłączył telefon i zablokował opcję namierzania. To zachowanie sprawiło, że w pałacu pojawiły się obawy, że coś mogło mu się stać. Mówi się, że fala krytyki po chrzcinach Archiego oraz ciągłe wymagania Meghan sprawiają, że Harry ma wszystkiego dość.

„Trudno mu znaleźć równowagę między żądaniami Meghan, a jego królewskimi obowiązkami” – czytamy na „New Idea”.

„Był spięty i patrzył na nią pogardliwie. Widać, że coś zajmuje jego myśli i nie jest szczęśliwy z Meghan”- donoszą zagraniczne media. 

Możliwe, że w małżeństwie Meghan i Harry’ego zdarzają się gorsze dni, jednak w trakcie wspólnych wyjść tylko we dwoje zawsze wyglądają na zakochanych, a przynajmniej Meghan. Eksperci rozważają, że to właśnie Harry nie do końca potrafi odnaleźć się w nowej roli.  Z jednej strony obowiązuje go etykieta królewska, a z drugiej Meghan naciska by robić wszystko tak jak ona chce. Z całą pewnością facet nie ma lekko!

Komentarze