Kukiz w przerwie wyszedł z Sejmu do MONOPOLOWEGO! Od razu kupił dwie BUTELKI…

Paweł Kukiz, któremu często wytka się problemy alkoholowe, w trakcie przerwy w posiedzeniu sejmu wyszedł do… monopolowego.

Paweł Kukiz do polityki wdarł się przebojem w 2015 roku, kiedy uzyskał trzeci wynik w wyborach prezydenckich, zdobywając ponad 20 procent głosów. W wyborach parlamentarnych wynik był już znacznie słabszy a teraz w zależności od sondażu jego ugrupowanie może się w sejmie nie znaleźć. Jednak póki co piosenkarz trwa w polityce. Teraz został przyłapany na wizycie w monopolowym.

Umiejscowiony naprzeciwko budynku Sejmu sklep monopolowy przyciąga alkoholowych smakoszy asortymentem z całego świata. Na ostatnim posiedzeniu sejmu, w przerwie w sklepie gościł Paweł Kukiz. Lider Kukiz’15 od razu wziął dwie butelki…

Herbaty pobudzającej! Kukiz nigdy nie ukrywał, że niegdyś musiał zmierzyć się z nałogiem alkoholowym, jednak to już przeszłość i po dawnym problemie nie ma śladu. Dziś Paweł Kukiz monopolowy odwiedza aby kupić indiańską herbatę.

Sklep przy sejmie oferuje bardzo szeroki wybór alkoholi z całego świata, począwszy na piwach regionalnych a skończywszy na winach z różnych zakątków świata. Paweł Kukiz postawił jednak na Yerba Mate – naturalne źródło kofeiny. To bardzo dobra alternatywa dla kawy. Lider Kukiz’15 od razu wziął dwie butelki.

 

/se.pl, Instagram

Komentarze