Kuriozalne zachowanie bramkarza! Wyleciał z boiska po (…) sekundach!

bramkarza

Koszmarna pomyłka bramkarza tureckiej drużyny piłkarskiej Konyaspor, Serkana Kirintili kosztowała jego drużynę utraty ważnych punktów. 34-letni golkiper już w 12 sekundzie meczu z ekpią Yeni Malatyasport obejrzał czerwoną kartkę!

Cała sytuacja wyglądała przekomicznie, a golkiper gospodarzy wyglądał tak jak gdyby nie było go jeszcze na boisku! Chwilę po rozpoczęciu spotkania piłkarze gości zagrali długa piłkę w pole karne drużyny Konyapsor. Wtedy nikt nie spodziewał się, że Serkan Kirintili popełni tak koszmarny błąd, który zapewne jeszcze długo będzie śnił mu się po nocach. Zawodnik z numerem jeden wyszedł do piłki i złapał ją poza polem karnym! Była 12 sekunda spotkania kiedy arbiter pokazał mu czerwoną kartkę i nakazał udać się do szatni. Na takie zachowanie doświadczonego bramkarza nie ma żadnego usprawiedliwienia!

 

Fani tureckiego klubu mimo porażki swojej drużyny, Konyaspor przegrał tamten mecz 0:2 obrócili całą sprawę w żart. Kibice prześcigają się w pomysłach co skłoniło Serkana Kirintili do tak kuriozalnej interwencji. Wielu z nich sugeruje, że chwilę przed rozpoczęciem meczu musiała zadzwonić do niego żona, albo był umówiony na jakąś ważną uroczystość, o której zapomniał. Tak czy inaczej bramkarz Konyasporu ma teraz swoje niechlubne 5 minut, ponieważ o jego beztroskiej interwencji jest głośno na całym świecie.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Celebrytkę WYRZUCONO z restauracji! „Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim, więcej tam nie pójdę”

 

źródła: sport.tvp.pl, foto youtube.com, wideo, youtube.com

 

Komentarze