Lech Wałęsa POŚLUBIŁ 40 latkę! Wcześniej zaszła z nim w CIĄŻĘ.

Lech Wałęsa jest mężem 40-latki! Kobieta jest w ciąży!

Unieważniony pierwszy ślub i drugie małżeństwo. 40-letnia Magdalena Wałęsa została żoną Lecha. To jej drugie małżeństwo, jednak ślub był kościelny. Jak do tego doszło?

Magdalena Wałęsa i gdański radny Lech Kaźmierczyk sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Zdjęcia z ceremonii obiegły internet. Ponadto ponawiła się zaskakująca informacja nt. męża córki byłego prezydenta RP. 

Córka Wałęsy ma za sobą jedno małżeństwo z Marcinem Chamerskim. Pierwszego męża poznała przed rozpoczęciem studiów w Instytucie Teologicznym. Karierę baletnicy przerwała jej kontuzja. Pierwszy ślub córka Wałęsy wzięła w wieku 23 lat. Później na świat przyszedł syn pary – Szymon. Wałęsa wyznała, że pierwszy mąż porzucił ją kilka lat później. Doszło do rozwodu. Sprawą zajmowała się kuria. W kosek o uznanie małżeństwa za nieważne został rozpatrzony pozytywnie po 3,5 roku.

To właśnie dzięki temu córka byłego prezydenta RP znów mogła założyć białą suknię. Cała procedura obyła się w zgodzie z prawem kanonicznym. Ojciec Lech Wałęsa wbrew wielu plotkom nie miał na to wpływu.

Magdalena Wałęsa spodziewa się wraz nowym mężem dziecka. Świeżo upieczony małżonek zdecydował się wziąć nazwisko żony – teraz nazywa się… Lech Wałęsa.

Komentarze