Lech Wałęsa szuka pracy przez internet ! Każe słono sobie płacić !

Były prezydent Lech Wałęsa chce znaleźć pracę i zarobić duże pieniądze. W tym celu ogłasza swoje usługi na jednym z portali dla osób starszych. Wałęsa reklamuje się jako analityk, konsultant i trener personalny. Cena jakiej żąda za godzinę po prostu zwala z nóg.

Prezydent na portalu

Lech Wałęsa szuka pracy przez portal flexi.pl. Oferuje usługi doradczo-konsultingowe. Były prezydent nie zamieścił na stronie swojego CV, ani nie podał dat związanych z ukończeniem szkół i przebiegiem dotychczasowej kariery. W zakładce „umiejętności” Wałęsa wpisał tylko:„Consulting/Doradztwo/Prelegent”.

Promocja umiejętności

Lech Wałęsa napisał tez kilka zdań o sobie. Możemy przeczytać między innymi:

Doświadczony przywódca, świetny mówca, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, prezydent RP 1990-1995, współzałożyciel i pierwszy przewodniczący NSZZ Solidarność, poprowadzi spotkania i szkolenia z leadership, przyjmie zaproszenia na spotkania w firmach, ale też w rodzinach”

Szeroka oferta prezydenta

Lech Wałęsa oferuje tez płatne rozdawanie autografów i pozowanie do wspólnych zdjęć oraz „promocję dla firm w ramach wspierania polskiej gospodarki za granicą”. Wałęsa w ten sposób pisze o swoim doświadczeniu:

Spotykałem się z przywódcami państw, z królami, z Papieżem, chętnie przekażę doświadczenie i wiedzę w polskich firmach, wezmę udział w ich promocji na świecie, by budować realną wartość polskiej gospodarki na świecie”

20 tysięcy za godzinę

Lech Wałęsa bardzo wysoko ceni sobie doświadczenie, które zdobywał w polityce. Za godzinę szkoleń czy wykładów każe sobie zapłacić 20 tysięcy złotych. Ostatnio narzekał, że niska emerytura prezydencka nie starcza mu na życie. Musi utrzymywać całą rodzinę. Za pewne ta sytuacja zmusiła go do szukania pracy przez portal dla osób 50+. Czy prezydent znajdzie nowe zatrudnienie ? Życzymy powodzenia !

źródło: se.pl

zdjęcie: Lech Wałęsa/Facebook

Komentarze