Ledwo zaczęła kurs prawa jazdy i już go zakończyła! Okazało się, że przyszła (…)!

kurs

Bardzo szybko dla 44-latki z Świdwina (woj. zachodniopomorskie) zakończyła się przygoda z nauką jazdy. Kobieta po odbyciu teorii miała rozpocząć praktykę. Niestety w jej przypadku kurs trwał zaledwie kilkadziesiąt minut. Samochód, który poruszała się kursantka został zatrzymany przez policję do kontroli. Kiedy kobieta dmuchnęła w alkomat okazało się, że jest pijana!

Instruktor, z którym jechała kobieta zupełnie nie spodziewał się takiego obrotu spraw i w ogóle nie przypuszczał, że kobieta, którą uczy jazdy jest pod wpływem alkoholu. Wyniki badania alkomatem był dla niego niemałym szokiem. Trzeba przyznać, że 44-latka zachowała się nieodpowiedzialnie przychodząc na kurs pod wpływem alkoholu. Pani tłumaczyła się, że to skutki „wczorajszej” imprezy, jednak jej argumenty nie przekonały policjantów.

 

 

ZOBACZ:Podał prawo jazdy do kontroli! Policjanci NIE mogli uwierzyć, w to co zobaczyli!

 

 

Kursantka ze Świdwina dzięki swojemu wyczynowi została prawdziwą rekordzistką. Instruktorzy nauki jazdy zgodnie przyznają, że jeszcze nigdy w życiu nie spotkali się z podobnym przypadkiem i tak skrajną nieodpowiedzialnością. Aż strach pomyśleć co by się stało gdyby 44-latka spowodowała jakiś wypadek. W organizmie kobiety znajdowało się 0,8 promila alkoholu. Pijana kursantka stanie wkrótce przed sądem, gdzie odpowie za jazdę samochodem po alkoholu. Grozi jej kara grzywny, bądź do dwóch lat pozbawienia wolności.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Ledwo zdał egzamin, a już stracił prawo jazdy. To prawdziwy rekordzista!

 

źródła: se.pl, foto youtube.com

 

 

Komentarze