„Lekarze walczyli”. Jest OSTATECZNA decyzja ws. Pawła Królikowskiego!

Ciężka choroba aktora „Ranczo”. Rodzina po długiej walce lekarzy zdecydowała ostatecznie.

Pojawiły się najnowsze doniesienia w sprawie Pawła Królikowskiego. Gwiazdor serialu „Ranczo” znalazł się w szpitalu pod koniec grudnia zeszłego roku. Jak informowały źródła aktor znajduje się na oddziale neurochirugii. Stan gwiazdy określano jako poważny.

Królikowski, to jeden z głównych bohaterów serialu „Ranczo”. Aktor zasłynął tam z roli „Kusego”, w którą wcielał się przez ponad dekadę. Następnie Królikowskiego oglądaliśmy w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Show Polsatu zaangażował aktora jako jurora. Teraz pojawiły się oficjalne informacje na temat aktora. Rodzina po długiej walce o życie aktora, podjęła decyzję o…

dalszym leczeniu gwiazdy. Według nieoficjalnych informacji osób z warszawskiego szpitala stan Królikowskiego nadal jest poważny, ale stabilny. Mimo wszystko aktor jest w lepszym stanie niż na początku leczenia. Królikowski cały czas przebywa pod ścisłą kontrolą lekarzy. Niestety aktor święta Bożego Narodzenia oraz Sylwestra musiał spędzić w szpitalu.

Ostatecznie rodzina podjęła decyzję o dalszym leczeniu Pawła Królikowskiego. Aktualnie poszukiwano są najlepsi specjaliści. Zdaniem informatora rodzina poszukiwania prowadzi przede wszystkim za granicą.

„Małżonkowie już myślą o rehabilitacji, która prawdopodobnie odbędzie się w Niemczech” – możemy przeczytać w Fakcie.

Małżonka gwiazdora Małgorzata Ostrowska-Królikowska codziennie jest w szpitalu i bardzo wspiera swojego męża. Jest bardzo przejęta stanem zdrowia swojego męża. 

-Ostatnie dni wiele ją kosztowały, potrzebowała więc wyciszenia i modlitwy, która przynosi ukojenie – donosi fakt.

Fot. Kadr z serialu Ranczo

Komentarze