Lewandowska naprawdę pokazała TO zdjęcie! Widać na nim…

Anna Lewandowska to absolwentka Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF-ie. Z wykształcenia menedżer sportu oraz specjalistka do spraw żywienia. Trenerka personalna, w tym certyfikowana trenerka TRX, Insanity. Była reprezentantka kraju w Karate Tradycyjnym.

Lewandowska to również jedna z czołowych polskich trenerek personalnych, założycielka marek „Foods by Ann”. Jakiś czas temu sportsmenka wypuściła swoją linię kosmetyczną Phlov By Anna Lewandowska. Prywatnie pani Ania jest żoną piłkarza Roberta Lewandowskiego i mamą małej Klary. 

Trenerka sukcesywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Niedawno Ania Lewandowska opublikowała zdjęcie z przeszłości. Trzeba przyznać, że wówczas wyglądała zupełnie inaczej, niż teraz. Żona piłkarza odpowiedziała na wyzwanie aktorki Kasi Zielińskiej pt. #ZielinaChallenge. Zabawa łudząco przypomina popularne wyzwanie #TenYearsChallenge, podczas którego gwiazdy wrzucały do sieci swoje zdjęcie sprzed 10 lat. 

„Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? Challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu. Wrzucajcie i oznaczajcie #zielinachallenge. Czuję, że będzie na co popatrzeć. Zdjęcia teraz i 10 lat temu” – zachęciła innych celebrytów Kasia Zielińska. 

Jak widać zabawa przypadła do gustu trenerce Ani Lewandowskiej. W odpowiedzi na wyzwanie Anna opublikowała zdjęcie sprzed lat. Trzeba przyznać, że była nieco pulchniejsza 🙂 Jak widać czas działa na jej korzyść. 

A wam jak podoba się Anna Lewandowska na starym zdjęciu? Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzu pod artykułem!

Źródło: Instagram

Zobacz też: Kiedy zmiana czasu 2019? Zegarki przestawimy już w TĘ…

Zdjęcie: Instagram

Komentarze