Lewandowska NAPRAWDĘ się tym zajęła! Promuje nową firmę!

Lewandowska NAPRAWDĘ się tym zajęła! Promuje nową firmę! Mimo ogromnych sukcesów, które osiąga jej marka „Foods by Ann”, Ania nie osiadła na laurach i postanowiła rozkręcać swoje kolejne projekty. Trenerka ma sporą rzeszę swoich fanek, dlatego produkty sygnowane jej nazwiskiem cieszą się ogromną popularnością w Internecie.

W jednym z ostatnich artykułów informowaliśmy państwa o tym, że Anna Lewandowska weszła w nowy biznes. Postanowiła stworzyć linię… wegańskich kosmetyków do ciała. Linia kosmetyków będzie inspirowana nazwiskiem sportsmenki – Phlov By Anna Lewandowska.

Kilka dni temu pani Ania wrzuciła na swój Instagramowy profil zdjęcie reklamujące jej najświeższy projekt biznesowy – kosmetyki Phlov.

Jak przedłużyć efekt treningu? Przeczytaj koniecznie o moim kosmetyku z serii Phlov Active, które świetnie wpisują się w trend Active Beauty💪💪💪. To jeden z moich ulubionych!!!! Aaaaaaa jaram się! – napisała w poście Anna Lewandowska

Kilka linijek dalej czytamy o wyjątkowych właściwościach balsamu, który stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej. Trzeba przyznać, że tłumaczenia sportsmenki brzmią całkiem zachęcająco…

Zobacz też: TO wydarzyło się w szatni po meczu Polska Macedonia!

Zależy Ci na wzmocnieniu efektów treningu? Balsam BURN, BURN NOW! Stosowany przed ćwiczeniami stymuluje spalanie TKANKI TŁUSZCZOWEJ , pomagając WYMODELOWAĆ i WYSZCZUPLIĆ sylwetkę. I to nie jest produkt ani chwyt marketingowy z serii – zmień ciało w kilka dni. To nie tutaj takie rzeczy!
Połącz trening z pielęgnacją!!! Balsam ten wydłuża proces METABOLICZNY tak samo jak TABATA!!!! A to wszystko dzięki składnikom zawartym w kosmetyku – przekonuje żona Roberta Lewandowskiego.

Źródło: Instagram

Komentarze