TO wydarzyło się w szatni po meczu Polska Macedonia!

Po wygranej z Macedonią w szatni Polaków panowała entuzjastyczna atomosfera. Radość, śmiech i gotowość na kolejne starcia towarzyszyły naszym piłkarzom. (czytaj dalej!)

 

Niezapomniane dwa gole padły w meczu Polska – Macedonia, zapewniając Polakom awans na Mistrzostwa Europy 2020. Komu zawdzięczamy wygrany mecz? Rezerwowym. Bohaterami spotkania zostali Przemysław Frankowski i Arkadiusz Milik.

 

Były też chwile grozy. Zobacz, jak sfaulowano Lewandowskiego!

Lewandowski BRUTALNIE faulowany! Są oficjalne informacje nt. stanu jego zdrowia!

 

Gdy sędzia zagwizdał po raz ostatni, stadion wypełniły dźwięki „Bałkanicy”. Co znamienne, wielkiej radości piłkarze nie okazywali. „Przybili” sobie zwyczajowe piątki, po czym założyli nowe koszulki. Cały czas pozując do zdjęć poskakali w rytm muzyki. Nie obyło się również bez otwarcia szampana, którym chwilę się pooblewali. Drużyna zrobiła także „rundkę” wokół stadionu, pozdrawiając kibiców i dziękując im za dopinowanie w trakcie meczu.

 

Komentujący wydarzenie argumentują, że z jednej strony ta „niewielka” radość może wydawać się dziwna, z drugiej jednak świadczy o dojrzałości drużyny i zawodników. Po raz pierwszy w historii udało nam się awansować trzy razy z rzędu na mistrzostwa Eurpy i świata. Jednak sam awans to jeszcze nie wszystko – najważniejsze, jak Polacy zaprezentują się w turnieju.

 

Po zejściu z murawy piłkarze udzielali wywiadów i komentowali wygrany mecz. Z awansu do finału Euro 2020 cieszyli się także w szatni. Skakali, klaskali i śpiewali „Do boju, do boju, do boju Polacy!”.

Nasi piłkarze mogą dać upust emocjom, bo pewny awans do Euro 2020 wywalczyli na ponad miesiąc przed zakończeniem eliminacji. Oprócz Polaków w finale jest już Belgia, Włochy i Rosja.

 

Fot. Facebook

Komentarze