Lewandowska zdradziła! Dzień zaczyna od tego w łóżku!

W Polsce nie mamy „Royal family” , ale podobną funckcję pełnią u nas Lewandowscy! Małżeństwo Ani i Roberta, jest zdecydowanie najbardziej medialnym w naszym kraju.

Ania Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych – teraz zdecydowała się na intymne wyznanie.

Ania i Robert Lewandowscy nie zwalniają tempa – w 100% wykorzystują sukces, na który ciężko pracowali – angażują się w intratne kontrakty reklamowe oraz rozwijają kolejne biznesy.

Aktywności obserwujących można pozazdrościć zwłaszcza Ani – jej fani są bardzo zainteresowani życiem trenerki i chętnie komentują jej zdjęcia. W ostatnim poście na Instagramie Ania zdradziła jak zaczyna swój dzień w łóżku. 

„Niemal nieodłącznym elementem mojego życia jest presja czasu, ciężka i intensywna praca oraz ogromna odpowiedzialność. Dlatego poranne rytuały są dla mnie tak istotne. Jeszcze niedawno każdy mój dzień zaczynałam zwyczajnie… treningiem. Dziś mam dużo więcej do zrobienia. Robię coś, bez czego nie mogłabym funkcjonować.

Najpierw myślę o szczęściu, które mnie spotkało. Odczuwam ogromną wdzięczność, którą mogłabym obdzielić cały świat. Przytulam śpiącego jeszcze męża, po czym na palcach zaglądam do córeczki, aby popatrzeć na jej spokojny sen (pod warunkiem, że nie zostanę uprzedzona). Dziękuję za łaski i energię płynącą od ludzi. To dla mnie bezcenny czas. Kilka dni refleksji podczas urlopu dało mi wielką moc” – czytamy na profilu instagramowym trenerki. 

Komentarze