ŁÓŻKOWE niewolnice uciekły od Kima! Najmłodsza ma 9 lat! „Wykorzystało mnie czterech..”

Uciekły z Korei Północnej, niestety wpadły w sidła chińskich gangów handlujących żywym towarem. Dziewczyny trafiły do domów publicznych i w ręce prywatnych „kolekcjonerów”. Jak się dowiedzieliśmy Koreanki z Północy są pożądane. 

Erotyczne niewolnice kobiet z Korei Północnej przynosi olbrzymie dochody. Każdego roku chińskie grupy przestępcze zarabiają na tym procederze ok. 100milionów dolarów. Dane pochodzą z raportu południowokoreańskiej gazety „The Chosun Ilbo”.

Kobiety z kraju Kima prostytuują się za 17 zł w Chinach , sprzedaje się je prywatnym „kolekcjonerom” za kilka-kilkanaście tysięcy złotych lub muszą spełniać fantazje klientów w cyberprzestrzeni przed kamerką.

Erotyczne niewolnictwo dotyka nawet 60% kobiet zbiegających z reżimu Kim Dzong Una. Niemal połowa z nich jest zmuszana do prostytucji a jedna trzecia jest sprzedawana jako żona. Najmłodsze mają 9 lat.
Seksualne niewolnictwo dotyka około 60 proc. uciekinierek z kraju Kim Dzong Una. Połowa z nich jest zmuszana do prostytucji, a około jedna trzecia – do małżeństwa. Najmłodsze mają zaledwie 9 lat i także muszą świadczyć usługi erotyczne na ulicach Państwa Środka.

Większość ofiar więzi się w domach publicznych na terenie Chin. Kobiety, którym udało się uciec mówią, że Koreanki z północy naznacza się tatuażami – lwem lub motylem w celu uniknięcia porwania przez inne gangi. 

Chińskie mafie najwiecej zarobić mogą w cyberprzestrzeni. Na portalach, gdzie kobiety przed kamerą spełniają fantazje klienta z drugiego końca świata kosztują nawet kilkaset złotych za krótki filmik. Najwięcej kosztują gwałty na oczach widza. Także nawet zaledwie 9 letnich dziewczynek.

„Naprzeciwko łóżka stał stół z komputerem i kamerą internetową. Zostałam zgwałcona przez czterech mężczyzn. Gdy gwałcił mnie trzeci, zaczęłam krwawić… Nie pamiętam nic więcej”- mówi jedna z ofiar.

Dlaczego Koreanki?

Chińskie prawo nakazuje deportować każdego uchodźcę do swojego kraju. Wobec czego zbiegli są latw celem dla gangsterów – wiedzą, że na nich nie doniosą. Chińscy klienci kupujący kobiety i dziewczynki jako swoje żony wielokrotnie je gwałcą, używają jak zabawek podczas imprez czy molestują. 

Organizacja Korea Future Initiative zaapelowała do wszystkich państw o pomoc dla uchodźców z kraju Kim Dzong Una w Chinach. 

Komentarze