Lubuskie: 31-latek usiadł na torach i czekał na nadjeżdżający pociąg! Policjanci (…)!

31

Do tragicznej sytuacji mogło dojść w pobliżu stacji w Strzelcach Krajeńskich. 31-letni mężczyzna, który planował popełnić samobójstwo usiadł na torach i czekał na nadjeżdżający pociąg. Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się go uratować!

Do mrożącej krew w żyłach sytuacji doszło w minioną niedzielę. Rodzina 31-letniego mężczyzny zadzwoniła na miejscowy komisariat policji i powiadomiła, że ten chce popełnić samobójstwo. Policjanci szybko wytypowali miejsce, w którym młody człowiek będzie chciał to zrobić i przyjechali na miejsce. Ich przypuszczenia potwierdziły się w 100 procentach. Po przybyciu na miejsce mundurowi podzielili się zadaniami i rozpoczęli poszukiwania niedoszłego samobójcy.

 

 

ZOBACZ:Dolnośląskie.MAKABRA na przejeździe kolejowym! Wideo.

 

 

Pierwszy z mundurowych patrolował radiowozem teren w pobliżu nasypu kolejowego, a drugi z nich biegł pieszo wzdłuż torów. Po pokonaniu prawie półtora kilometra funkcjonariusz natknął się na mężczyznę, który siedział samotnie na torach. Był nim 31-latek, o którego niepokoiła się najbliższa rodzina. Chłopak w ogóle nie reagował na polecenia i nie chciał opuścić torowiska. Policjant niemal w ostatniej sekundzie ściągnął go z torów, po których kilka sekund później przejechał pociąg pasażerski. Mężczyzna został zabrany do radiowozu, a następnie przekazany w ręce zespołu karetki pogotowia.

 

ZOBACZ TAKŻE:45-latek rzucił się wprost pod nadjeżdżający pociąg! Kiedy policjanci zobaczyli co trzymał w ramionach zalali się łzami.

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com

 

 

 

Komentarze