Macedonia SZCZERZE przed meczem z Polską! „Musimy…”

Macedonia

Jednym z bohaterów ostatniego meczu Macedonii Północnej rozgrywanego w ramach eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej był Eljif Elmas. Zawodnik Napoli strzelił dwie bramki Słoweńcom i przyczynił się do zwycięstwa swojej drużyny narodowej. Piłkarz na pomeczowej konferencji prasowej powiedział, „Jesteśmy szczęśliwi, ale musimy myśleć teraz o Polsce”.

Zarówno Polacy (wygrana  3:0 z Łotwą) jak i nasi niedzielni rywale w swoich ostatnich meczach zainkasowali komplet punktów. Macedończycy z Północy pokonali w Skopje Słowenię 2:1, bohater tamtego spotkania, Elijf Elmas, jak i jego koledzy z drużyny myślą teraz tylko o tym jak pokonać Polskę. Piłkarz po wygranej ze Słowenią, której strzelił dwie bramki zbierał same pochwały i nazywany jest macedńską perłą. Zawodnik studzi jednak emocje i mówi, że teraz najważniejszy dla niego jest niedzielny pojedynek z biało-czerwonymi. Elmas podkreślał „musimy się skoncentrować i dać z siebie 100, a nawet więcej procent”

Piłkarz Napoli przyznał, że czuł się wyjątkowo kiedy cały stadion w Skopje skandował jego nazwisko. Zawodnik zdaje sobie sprawę, że jego gole, które zaważyły o wygranej Macedonii Północnej pozwoliły zachować szansę na bezpośrednie wyjście z grupy. Elmas podziękował również trenerowi, który wskazał im drogę do pokonania wymagającego rywala jakim była Słowenia. Napastnik wierzy, że jego reprezentacja sprawi w niedzielę niespodziankę na PGE Narodowym i liczy na dobry mecz.

 

 

ZOBACZ:SMUTNE informacje po meczu Polska Łotwa! Robert Lewandowski…

 

 

źródła: sportowefakty.wp.pl, foto twitter.com

 

 

 

Komentarze