SMUTNE informacje po meczu Polska Łotwa! Robert Lewandowski…

„Lewandowski pokazał smutną prawdę o łotewskim futbolu” – piszą łotewskie media tuż po wczorajszym meczu eliminacyjnym do EURO 2020. Przypominamy, że nasza reprezentacja pokonała Łotwę 3:00. Wszystkie bramki dla naszej drużyny strzelił Robert Lewandowski. 

Wczorajszy mecz w Rydze zakończył się wygraną dla Polaków. Biało-Czerwoni pokonali drużynę z Łotwy, strzelając aż trzy bramki. Największym bohaterem meczu okazał się Robert Lewandowski, który przyczynił się do zwycięstwa naszej drużyny. Łotewskie media skomentowały kondycję swoich reprezentantów. 

„Lewandowski pokazał smutną prawdę o łotewskim futbolu(…)Gole strzelał nam jeden z najlepszych napastników na świecie, jednak to marne pocieszenie. Reprezentacja Łotwy przegrała siódmy mecz z rzędu w eliminacjach EURO 2020” – rozpisują się dziennikarze łotewskiego serwisu TV NET.

Serwis delfi.lv wspomniał o smutnym jubileuszu sportowca, a zarazem bramkarza Andrejsa Vaninsa. Czwartkowy mecz był jego setnym, rozegranym w barwach swojej kadry. 

„Hat-trick Lewandowskiego na jubileusz Vaninsa. Polacy bez trudu wygrali w Rydze 3:0 i są liderami grupy G. My jesteśmy coraz bliżej kompromitacji i zakończenia eliminacji bez zdobycia punktu” – napisali przedstawiciele serwisu delfi.lv. 

Już niebawem kolejny mecz polskiej reprezentacji! Biało-Czerwoni w niedzielę 13 października o godzinie 20:45 rozegrają mecz z Macedonią Północną. Trzymamy kciuki za naszych piłkarzy i mamy nadzieję, że ów mecz zakończy się równie pomyślnie co wczorajszy. 

Źródło: Sportowe Fakty

Zobacz: SZOK! Tak wyglądałaby Jennifer Lopez bez operacji plastycznych [FOTO]

Zdjęcie: Youtube

Komentarze