Magda Gessler szczerze o WYBORACH! Wskazuje na kogo głosować?

Gwiazdy również mają swoje polityczne poglądy i upodobania. Chętnie dzielą się nimi w mediach społecznościowych. Magda Gessler ostatnio zaapelowała do swoich fanów! 

 

Znana restauratorka, kreatorka smaku i bizneswoman, wczoraj rozpoczęła nowy, zaskakujący biznes, o czym donosiliśmy na naszym portalu. Nie wiesz o co chodzi? Sprawdź: 

Magda Gessler zaczęła TO produkować! Nawet najwierniejsi fani NIE kryją swojego…

 

Okazuje się, że gwiazda wykorzystuje swoją popularność take do innych celów. Kampania wyborcza dobiega końca, więc Magda Gessler postanowiła zaapelować do społeczeństwa. Zamieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z synem Tadeuszem. W poście napisała: 

„Możliwość głosowania to nie tylko nasze prawo, ale nasza siła 💪💪💪 Pamiętaj… nie głosując tracisz prawo do narzekania!!! Nawet jeśli mamy obudzić się po wyborach z ręka w nocniku… warto wybrać w którym ❤️ 13.10 – Idźcie na wybory Kochani, ja ide 👣💄💋”

 

Jej wpis spotkał się ze sporym odzewem. Polubiło go ponad cztery tysiące osób! Fani popierają postawę prowadzącej „Kuchenne rewolucje” i komentują: „Jak ktoś nie głosuje ten niech nie narzeka. Ja idę i będę narzekał” , „Ma Pani rację na wybory trzeba iść, w końcu jesteśmy Polakami…..” , „Ja również pójdę głosować, choćby po to żeby nie było, że nawet nie próbowałam czegoś zrobić… Mój głos to wszystko co mogę i każdy z takich głosów może wiele zmienić! Idźmy na wybory!!!”. 

 

 

Źródło/foto: Facebook/magdagessler

Komentarze