MAKABRYCZNE informacje nt. Piotra Woźniaka Staraka! Okazało się,że…

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Są nowe wstrząsające informacje!

Piotr Woźniak-Starak w niedzielę nad ranem miał wypaść z motorówki do jeziora Kisajno. Pływał łódką w towarzystwie 27-letniej dziewczyny, której udało się dopłynąć do brzegu. Świadkowie zdarzenia twierdzą, że tragedia wydarzyła się już o 2 w nocny, jednak służby zjawiły się dopiero po godzinie 4 nad ranem. Teraz poinformowano o makabrycznym odkryciu!

Funkcjonariusze oraz wynajęte przez rodzinę Staraków ekipy poszukiwawcze nadal szukają Piotra Woźniaka Staraka. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych zdobyczy techniki wiemy coraz więcej. Niestety informacje są makabryczne. Okazało się, że Piotr Woźniak Starak…

Mógł zostać zmiażdżony przez motorówkę. Taką wersję przedstawiają lokalne źródła ponieważ pojawiły się przerażające ślady. Jak mówią świadkowie widząc pustą łódkę od razu poinformowali służby.

„Funkcjonariusze odkryli w niedzielę na wodzie pływającą męską koszulę, a także coś bardziej przerażającego. Na śrubie motorówki zidentyfikowano kawałki koszuli oraz ludzkie włosy” – czytamy na stronie Twój Kurier Olsztyński . Jednak nie wiadomo do kogo mogą należeć ślady. Prawdopodobnie osoba, która wypadła z łódki mogła dostać się pod śrubę maszyny.

Na motorówce miały pojawić się także narkotyki. Ze względu na dobro śledztwa policja ani prokuratura nie udzielają w tej sprawie żadnych informacji. Zdaniem źródła „śledczy zapewne analizują próbki oraz badają ślady”

Minął trzeci dzień poszukiwań Piotra Woźniaka Staraka. Niestety do teraz nie wiadomo, co stało się z mężczyzną. Rodzina bardzo martwi się losem Piotra. Nieoficjalnie jego żona Agnieszka jest pod opieką psychologa. Prawdopodbnie innemu członkowi rodziny odebrano broń z uwagi na jego obwinianie się o tragedię.

Komentarze