Makabryczne odkrycie w domku jednorodzinnym. Przez 1,5 roku mieszkał ze (…)!

mieszkał

Wstrząsającego odkrycia w domu 72-letniej emerytki i jej 54-letniego syna dokonali policjanci z miejscowości Grabów w województwie łódzkim. Kiedy funkcjonariusze weszli do środka okazało się, że mężczyzna mieszkał ze zwłokami swojej mamy. Kobieta nie żyła od 1,5 roku!

Policjanci szybko ustalili, że syn nie zgłosił śmierci matki i nie wyprawił jej pogrzebu, aby czerpać korzyści majątkowego. Mężczyzna przez ponad półtorej roku odbierał za kobietę emeryturę! Co najdziwniejsze nikt z sąsiadów przez tak długi czas nie zorientował się, że starsza kobieta w ogóle nie wychodzi na dwór. O tym, że w domku w Grabowie dzieje się coś niedobrego zawiadomił policjantów jeden z sąsiadów, który mieszkał obok. Mężczyzna przyznał, że ostatnimi czasy niepokoiło go dziwne zachowanie 54-latka, który nie potrafił wytłumaczyć, gdzie jej jego matka.

 

 

 

Policjanci potraktowali sygnał poważnie i pojechali pod wskazany adres, to właśnie wtedy w jednym z pokoi natknęli się na zwłoki 72-latki. Ciało znajdowało się w stanie zaawansowanego rozkładu. 54-latek przyznał się wtedy, że matka zmarła 1,5 roku wcześniej, a on nie zorganizował jej pogrzebu i od tamtego momentu pobierał za nią świadczenia emerytalne. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że zgon kobiety nastąpił z przyczyn naturalnych. Za zbezczeszczenie zwłok mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.

 

ZOBACZ TAKŻE:Znaleźli martwego noworodka w bagażniku motocykla! Matka dopuściła się zbrodni?

 

 

źródła: o2.pl, foto pixabay.com.

 

 

 

Komentarze