Makabryczne odkrycie w naczepie CIĘŻARÓWKI! Trwa identyfikacja ciał

W naczepie ciężarówki w brytyjskim Grays w hrabstwie Essex we wtorek dokonano makabrycznego odkrycia.

Funkcjonariusze policji zostali zawiadomieni przez ratowników z karetki pogotowia o tym, że znaleziono 39 ciał ludzi w cięzarówce. Nie wiadomo, kto wezwał na miejsce ambulans. Obecnie aresztowano 25-letniego Irlandczyka, który kierował pojazdem. Jest on podejrzany o morderstwo.

 

Dyrektor brytyjskiego stowarzyszenia transportu drogowego Road Haulage Association Richard Burnett zauważył, że jej naczepa to chłodnia.

„Jeżeli chłodzenie było włączone, 39 osób mogło w niej zamarznąć” – tak wynika z wypowiedzi dyrektora brytyjskiego stowarzyszenia transportu drogowego.

 

Ciała 39 osób, w tym jednego nastolatka i 38 dorosłych, zostały odnalezione w naczepie tira. Obecnie nie jest możliwe podanie obywatelstwa ofiar, ponieważ trwa identyfikacja ciał.

 

Ustalono, że tir najprawdopodobniej wyruszył z Bułgarii i wjechał do Wielkiej Brytanii w sobotę przez port w Holyhead w Walii. Możliwe, że wcześniej przejechał przez Irlandię.

„Mówi się, że zwiększono kontrole w takich miejscach jak Dover i Calais, więc nowa trasa mogła zostać uznana na łatwiejszy sposób na dostanie się do UK” – stwierdził w rozmowie z dziennikarzami Seamus Leheny z Freight Transport Association.

 

ZOBACZ TEŻ:Poszedł do DENTYSTY, ponieważ bolały go ZĘBY MĄDROŚCI! Mężczyzna nie przeżył!

 

Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson powiedział, że jest wstrząśnięty tym wydarzeniem i zapewnił, że będzie współpracować z policją w Essex, aby ustalić, jak doszło do śmierci 39 osób.

 

Źródło:02/pixabay

Komentarze